Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Smakoszlaki, witaj
    Zacząłeś z grubej rury. Mam jedną uwagę/radę. Przeczytaj w wolnej chwili system oceniania kiedyś zaproponowany (wyszukiwarka pomoże). 3 jest oceną, powiedzmy, neutralną. To co poniżej to dno i same wady. Czy na pewno kolor i opakowanie były poniżej nędznej średniej?

    I do boju! Zweryfikuj Sarmackie, pijąc carfurowego Junaka Stronga

    Comment

    • smakoszlaki
      Junior
      • 02-2011
      • 3

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Smakoszlaki, witaj
      Zacząłeś z grubej rury. Mam jedną uwagę/radę. Przeczytaj w wolnej chwili system oceniania kiedyś zaproponowany (wyszukiwarka pomoże). 3 jest oceną, powiedzmy, neutralną. To co poniżej to dno i same wady. Czy na pewno kolor i opakowanie były poniżej nędznej średniej?

      I do boju! Zweryfikuj Sarmackie, pijąc carfurowego Junaka Stronga
      Też się zastanawiałem, czy aby nie jestem zbyt srogi w tym punktowaniu... Przyznam się jednak że swego czasu byłem na browar.biz, jeszcze w czasach dla mnie zamierzchłych (studia studia...) i jest tu trochę moich ocen i komentów, także zasadniczo z systemem jestem/byłem zaznajomiony. Acz to co mi pasowało jest 3 lub 3,5 więc podtrzymuję swoje zdanie, kolor wg. mnie między 2 a 2,5 (może taka felerna partyja? Zero głębi - zdania nie zmienię! Po prostu SZCZOCH), opakowanie mnie nie urzekło i może to ten "wstręt" to PETów trochę wpłynął na ocenę designu ale jednak nie dostrzegam żadnej nierzetelności w ocenie z mojej strony :-] W każdym razie dobrze że ktoś zwraca uwagę na detale, ale też myślę dobrze ze są maruderzy hehe (o sobie mówię). Junaka rzecz jasna skonsumuję, zgłębiam ostatnio ofertę dla ubogich i/lub zdesperowanych haha Pozdr for all

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9735

        Trochę temat poboczny - wczoraj porównawczo degustowałem Łódzkie Mocne i Junaka Strong. Niestety, do pełni szczęścia "na składzie" nie miałem Sarmackiego.
        Fakt, może piwo jest ciut jaśniejsze, niż powinno, ale smakowo cały czas polska czołówka jasnych mocnych. Niestety, oba z blaszek...

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety, do pełni szczęścia "na składzie" nie miałem Sarmackiego.
          Mogłeś do Biedry wyskoczyć, przecież ona zawsze jest tak blisko...
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Myszon007
            Senior
            • 02-2007
            • 1208

            W łódzkich Biedronkach najbliżej źródła - tak więc piwo świeżutkie, prosto z rozlewu Warka z datą 15 maja - zaskakuje wyraźny i przyjemny aromat chmielowy reszta parametrów raczej w normie.
            ♪♫

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              W mojej najbliższej Biedronce warki z 26.03 i 15.05. Niestety, wygląda na to, że warek kwietniowych nie posmakuje. W marcu, gdy się ociepli, odwiedzę 3 pozostałe Biedronki w poszukiwaniu tych warek.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Warka z 15 maja bardzo interesująca. Co prawda piana znowu starcza na minutę, za to ten smak... Tak właśnie smakował mi pierwszy Bartek pity w 2006 w gdyńskiej Degustatorni. Smak - wzorzec dobrego piwa, którego szukałem i do którego porównywałem inne piwa. Idę kupić tego więcej

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Lesnick
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 153

                  Nabyłem z datą 21.05.11. W sumie miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się czegoś odpychającego. Jedynie zapach jak dla mnie niespecjalny i piana niknąca w oczach. Poza tym, ok.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    Z zadowoleniem przyjmuje pojawianie się coraz lepszych zdjęć!
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      Liczę na optymistyczną przemianę wewnętrzną petrusa33
                      Last edited by ART; 24-02-2011, 23:52.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Myszon007
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 1208

                        Poprzednia paleta w mojej Biedronce jakoś rozeszła się w mgnieniu oka i ustawiono nową, z datą 07.05.2011. Niestety brak tego świeżego, ziołowo-chmielowego aromatu z warki 15.05.2011... ale w dalszym ciągu to solidne, słodowe pełne w smaku piwo, wielokrotnie lepsze od koncernowej lury, no i w rewelacyjnej cenie Gdyby tak popracowano nad stałą jakością wyrobu... A w załączniku wrzucam projekty etykietki, wykonane jak zawsze przez agencję ARSIWA
                        Attached Files
                        ♪♫

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Ale o co chodzi? Takie będzie Sarmackie w przyszłości, czy też to tylko luźne fantazje?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Myszon007
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 1208

                            Nie wiem, wrzuciłem jako ciekawostkę przyrodniczą No agencja przygotowała 3 projekty, wygrał ten po prawo może kiedyś Biedronka wykorzysta pozostałe 2 projekty, albo zleci kompletny "rebranding" jakiejś innej firmie...
                            ♪♫

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Wygrał, czyli nastąpi zmiana?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wygrał, czyli nastąpi zmiana?
                                Coś mi się po.. Przecież ten projekt już obowiązuje od jakiegoś czasu.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎