Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LUCELA Wyświetlenie odpowiedzi
    wismienite
    Miodowe wiśmienite? Chyba miodonite?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • ucho
      Senior
      • 05-2010
      • 500

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Miodowe wiśmienite? Chyba miodonite?
      Raczej nie miodonite, bo aromat miodu wyrany.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9741

        Czepiacie się, grunt, że...
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LUCELA Wyświetlenie odpowiedzi
        jest po nim dobre samopoczucie

        Comment

        • atutekkepa
          Junior
          • 08-2010
          • 16

          Witam ,witam.
          Tak przeglądam sobie posty o Ciechanie Miodowym.Generalnie raczej w większości smakuje lub prawie smakuje,ale chyba nikt lub prawie nikt nie miał okazji spróbować Ciechana Miodowego z kega - po prostu rewelacja lub jak to woli "niebo w gębie".Miałem okazję skosztować z beczki na gali wręczenia nagród"Poznaj Dobrą Żywność",która odbyła się 16/12/2010 w hotelu Hilton,gdzie Ciechan był obecny.Druga sprawa to polecam to piwo na ciepło z odrobiną cynamonu i goździkami.

          Comment

          • YouPeter
            Senior
            • 05-2004
            • 2379

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny, słomkowy, wpadający w żółty. Całość mętna, jednak nie na tyle aby piwo było całkowicie nie przejrzyste. [4]
            Piana: To najsłabszy element tego piwa, z reszta jak i wszystkich Ciechanów. Praktycznie nie występuje. Po nalaniu z dość dużej wysokości pojawia się na moment bardzo rzadka 2-centymetrowa warstwa, która natychmiast opada nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. [2]
            Zapach: Jakby się wąchało słoiczek z miodem. Piękny naturalny zapach miodu, który przykrywa całą resztę aromatów. Dopiero po zamieszaniu da się wyczuć w bukiecie zapachowym chmiel. Słód praktycznie nie wyczuwalny (zapewne przykryty zapachem miodu). Całość bardzo przyjemna i intensywna. [5]
            Smak: Zawsze uważałem, że najbardziej podchodzą mi piwa z lekki aromatem miodu ukrytym w oddali, przykrytym przez inne smaki charakterystyczne dla piwa jasnego. W przypadku Ciechana miód dominuje i praktycznie przykrywa inne smaki, a jednak smakuje mi to piwo wyśmienicie. Spod miodu wydobywa się średniej mocy chlebowość oraz goryczka na bardzo niskim poziomie. Pomimo zdecydowanej dominacji w smaku miodu piwo to nie jest za słodkie. [4.5]
            Wysycenie: Niewysokie, odpowiednie dla charakteru tego piwa. [5]
            Opakowanie: Klasyczna etykieta spod znaku Ciechanowa. Przejrzysta, z wyeksponowaną nazwą piwa, a jednocześnie nie przeładowana niepotrzebnymi elementami. [4.5]
            Uwagi: Podsumowując najlepsze piwo miodowe w obecnym czasie na polskim rynku.

            Moja ocena: [4.425]
            Last edited by YouPeter; 08-01-2011, 23:02.
            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

            Comment

            • lisiewski
              Senior
              • 12-2009
              • 459

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika atutekkepa Wyświetlenie odpowiedzi
              Witam ,witam.
              Tak przeglądam sobie posty o Ciechanie Miodowym.Generalnie raczej w większości smakuje lub prawie smakuje,ale chyba nikt lub prawie nikt nie miał okazji spróbować Ciechana Miodowego z kega - po prostu rewelacja lub jak to woli "niebo w gębie".Miałem okazję skosztować z beczki na gali wręczenia nagród"Poznaj Dobrą Żywność",która odbyła się 16/12/2010 w hotelu Hilton,gdzie Ciechan był obecny.Druga sprawa to polecam to piwo na ciepło z odrobiną cynamonu i goździkami.
              Owszem, lane Miodowe w gdyńskiej Degustatorni świetnie smakowało w 2009 roku. Znajomi byli jesienią 2010 r. w Gdańsku i podobno nadal przepyszne.

              Comment

              • sinus54
                Junior
                • 02-2010
                • 27

                piwa miodowe

                ostatni ciechan miodowy kupiony w warszawie na pejzażowej walił masłem i stęchlizną
                na giełdzie w niedzielę spróbowałem miodowego z jabłonowa! miał to by akt masochizmu a okazał się odkryciem stulecia
                moim zdaniem ciechan "idzie w masówke" i nie wiadomo już komu wierzyc na tym swiecie

                Comment

                • atutekkepa
                  Junior
                  • 08-2010
                  • 16

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sinus54 Wyświetlenie odpowiedzi
                  ostatni ciechan miodowy kupiony w warszawie na pejzażowej walił masłem i stęchlizną
                  na giełdzie w niedzielę spróbowałem miodowego z jabłonowa! miał to by akt masochizmu a okazał się odkryciem stulecia
                  moim zdaniem ciechan "idzie w masówke" i nie wiadomo już komu wierzyc na tym swiecie
                  No nie wiem może było źle przechowywany,albo coś w tym guście no i to masło i to jabłonowo!!!!!!!.Kwestia gustu.Ja miodowe Ciechana piję od dwóch lat i się jeszcze nie spotkałem ze złą jakością.Jak chcesz sobie poeksperymentować to kup nowość z łomży miodowe. To dopiero jest "pyszne!!!!!!!!" piwo.

                  Comment

                  • tom38
                    Member
                    • 11-2008
                    • 70

                    Paneee Marek,te pifko je super...normalni smaczne

                    znaczy miodzio jest
                    Last edited by ART; 14-02-2011, 23:24.
                    FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

                    Comment

                    • Feti
                      Senior
                      • 10-2010
                      • 801

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jasnosłomkowy mętny. Widać, że dodano do piwa prawdziwy miód. [4.5]
                      Piana: Bardzo nędzna. [2.5]
                      Zapach: Dominuje zapach miodowy, na mój gust, jest to jakiś miód wielokwiatowy. [4]
                      Smak: Przede wszystkim smakuje miodem. Słodkie, troszkę kwaskowe, ale cecha midu, miód przygłusza piwo, ale nie jest ono zbyt słodkie. Bardzo przyjemne. [4.5]
                      Wysycenie: Niezbyt duże, ale nie lubię zbyt nagazowanego piwa. [4]
                      Opakowanie: Typowe dla Ciechana, estetyczne. [4]
                      Uwagi: Najlepsze jasne piwo miodowe.

                      Moja ocena: [4.075]

                      Comment

                      • otvirak
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 770

                        Ciechan, Miodowe

                        Ekstrakt: 12,1/14,0%.
                        Alk, 6,2% obj.
                        Barwa: słomkowożółta. Niefiltrowane - lekko mętnawe.
                        Piana: średniopęcherzykowa, średnio obfita, szybko znika.
                        Zapach: lekko miodowy, nuty cytrusowe, orzeźwiający, przyjemny.
                        Smak: miodzio nienachalny.
                        Wysycenie: lekkopółśrednie, moja waga więc OK
                        Opakowanie: na zdjęciu. Kapsel firmowy.
                        W sumie: ścisła czołówka piw miodowych w Pomrocznej. Na pewno do powtórzenia.
                        Attached Files
                        niepoprawny czechofil


                        Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                        WISŁA MISTRZ!

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Ale... to piwo ma już swój wątek, choć faktycznie przydałaby się aktualizacja tytułu.

                          Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                          Comment

                          • ricardo74
                            Junior
                            • 01-2011
                            • 1

                            pijam piwko miodowe i nie zdażyło się żebym się zawiódł na jego smaku ,po prostu niebo w gębie

                            Comment

                            • szukajek
                              Junior
                              • 08-2010
                              • 19

                              bardzo dobre piwko
                              przede wszystkim prawdziwe piwo
                              chociaż koneserzy na forum Ciechana marudzą że kiedyś było lepsze

                              Comment

                              • ElDesmadre
                                Senior
                                • 05-2010
                                • 155

                                Całkiem niezłe piwo biorąc pod uwagę jego skrajnie różne oceny. Nie jest tak kleikowate jak chociażby Magnus, choć za mało piwne jak na mój gust. Zapach przypomina kromkę jasnego chleba na którą ktoś wrzucił 100g miodu, i to takiego o silnych cechach propolisu. Chmielu i goryczki w smaku czuć próżno, jak się kubki smakowe przez falę miodu przebiją to czuć elementy chlebowego słodu. Niezłe, ale są dużo lepsze miodowe na rynku.
                                http://thebeervault.blogspot.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎