Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Mocne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • supersklep
    PiwBiz
    • 01-2005
    • 982

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja już nie mam siły i cierpliwości latać za Ciechanem. Zresztą rozmawiałem ostatnio ze znajomą ekspedientką ze sklepu w którym szukają po hurtowniach piwa za moją skromną sugestią i oni też już wysiadają. Zamawiają dostawę, to potrafi nie pojawiać się tygodniami, a potem dadzą jakieś marne ilości.

    W Wa-wie nie powinno być problemów z dostawą Ciechana bo przecież tam mają dystrybucję na ul.Ks.Ziemowita chyba 53 .Byłem tam ostatnio no i fakt że nie mają pszenicznego a miodowe musiałem wcześniej zamówić żeby na darmo nie jechać


    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      #62
      Wiem i to jest najciekawsze, że mają takie problemy z zaopatrzeniem.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
        Wiem i to jest najciekawsze, że mają takie problemy z zaopatrzeniem.
        Powtarza sie sytuacja jak z Lwówkiem?

        Jeżeli tak dobrze to piwo schodzi to browar powinien być w dobrej kondycji finansowej.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
          Wielkie dzięki. Ale jest to normalny, klasyczny bączek typu Steine, tak?
          No poza tym, że jest cienkościenny i z niskim kołnierzem, to owszem Steinie, bodajże III.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Powtarza sie sytuacja jak z Lwówkiem?
          Też miałem takie pierwsze skojarzenie. Tfu, tfu i w niemalowane...
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • Maidenowiec
            Senior
            • 07-2004
            • 2287

            #65
            Jacer, z opisanej mi sytuacji (na moje pytanie czemu ciągle nie ma Ciechana) to właśnie było moje pierwsze skojarzenie.
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • major_bien
              Member
              • 03-2005
              • 48

              #66
              Na Pradze Południe w sklepach Bora-Komorowskiego/Afrykańska i w sklepie Łukowska/Tarnowiecka są Ciechany. Kupowałem tylko "Zielone", data przydatności 28 czerwiec. Widziałem też w Delikatesach w budynku Bazaru Szembeka (tylne wyjście). Więc jakaś dostępność jest....

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4568

                #67
                Maidenowiec, może zmień sklep. Ja nie zauważam jakichś problemów z Ciechanem w Warszawie. W ciągłej sprzedaży jest w sklepie Princ w Al. Niepodległości 92/98 (metro Racławicka), w całodobowych Wolska/Skierniewicka i Górczewska/Płocka w Fizz na Kobielskiej, itd. Obecnie brak tylko pszeniczniaka ale podobno chwilowo nie robią.

                Comment

                • skitof
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 2478

                  #68
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jak na piwo 7 procentowe dość jasny, złocisty. [4]
                  Piana: Gęsta konsystencja, dość obfita, osadza się na szklance i długo utrzymuje. Kolor biały. Piana jest na pewno dobrym wyznacznikiem tego piwa. [4.5]
                  Zapach: Piwo ma wyraźny, dobrze wyczuwalny zapach chmielowo-goryczkowy, ale o w odróżnieniu od niektórych piw jest to aromat szlachetny. [4]
                  Smak: Wyraźnie wyczuwalna goryczka, przechodząca w smak cierpki, a nawet lekko gorzki. Smak pozostaje długo w ustach podobnie jak piana na szklance. [4]
                  Wysycenie: Za małe. Początkowo nie jest to jeszcze problemem. Alą sącząc spokojnie ten trunek zaczyna coraz bardziej brakować bąbelków. [3]
                  Opakowanie: Ma co prawda w 21 wieku swój charakter, ale za bardzo przypomina tani PRL-owski design. Kapsel bez nadruku, jakość papieru niska, kołnierz 1/2, brak kontretykiety, data produkcji dziurkowana z boku przy odpowiednich liczbach. Chociaż wszelkie informacje są zawarte, niczego nie brakuje. [2.5]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.925]

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    #69
                    Dadek, zdaję sobie sprawę, że jakbym poszukał w innych częściach Warszawy to pewnie bym znalazł. Ale nie mam czasu na "wyprawy po piwo".
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dadek, zdaję sobie sprawę, że jakbym poszukał w innych częściach Warszawy to pewnie bym znalazł. Ale nie mam czasu na "wyprawy po piwo".
                      Ostatnio uzupełniłem zapasy m.in. Ciechana w opisywanym na forum sklepie przy "Kazurkach". Daleko nie masz...

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        #71
                        Maidenowiec, rozumiem że czas to pieniądz, ja też chociaż nie lotnik to "zalatany jestem". Ale pomimo to mając czasem wolny dzień robię zapasy na mieście na tydzień co najmniej. Bez piwa po pracy życia sobie nie wyobrażam a pod moim blokiem to jedynie koncernówki których nie tykam. Więc nie narzekam i wycieczki robię co i Tobie polecam.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dadek, zdaję sobie sprawę, że jakbym poszukał w innych częściach Warszawy to pewnie bym znalazł. Ale nie mam czasu na "wyprawy po piwo".
                          Dzisiaj o 18.40 całkiem nienerwowo "U Grubego" stały sobie w lodówce oba "podstawowe" Ciechany. Wasze

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            #73
                            No to elegancko, będzie trzeba kupić
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2295

                              #74
                              Zgadzam sie z Maidenowcem- gdzieś od co najmniej miesiąca Ciechan Wyborny i Mocny sa np. na mokotowskim Służewiu nie do dostania. Handlowiec Ciechana zaopatruje tą część W-wy bardzo nieregularnie, ostatnio właściwie dystrybucja upadła. Całe szczęście, że alternatywą są Konstancin i Grudziądzkie.

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                #75
                                Swoją drogą to chyba na żadnej innej etykiecie piwnej nie ma więcej medali niż na Ciechanie: 6 od największego do najmniejszego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎