Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Kama Sutra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX Wyświetlenie odpowiedzi
    Zresztą, w tym konkretnym wypadku nie zgodzę się, że Kama Sutra to brown ale, skoro sam producent tego nie zadeklarował.
    Przecież to nie ma znaczenia. Np. Grudziądz swego czasu wypuścił stouta i była to deklaracja zupełnie bez pokrycia.

    Comment

    • paulaner
      Junior
      • 07-2009
      • 15

      #77
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny, ale nie czarny. [3.5]
      Piana: Piany niestety brak, znikome ilości piany przy nalewaniu [2]
      Zapach: Palony, intensywny, lekko słodowy, ale wytrawny [3.5]
      Smak: Również palony, wyraźnie goryczkowy, bardzo znikome ślady słodu. Piwo nie jest słodkie, wręcz gorzkawe. Minimalne nuty kwaskowe. Smak jest bardzo intensywny i bogaty [5]
      Wysycenie: Większe jak w przypadku Jubilata czy Złotego. Optymalne [4.5]
      Opakowanie: Butelka - standard dla GAB. Ciekawy nadruk, jednak bez fajerwerków techniczno graficznych [3]
      Uwagi: Kolejny zakup w sklepie "Poranek"
      Piwo dość konkretne, jeśli ktoś lubi ciemne piwa to dla niego pozycja obowiązkowa. Tym bardziej, że smak jest wyjątkowo treściwy i oryginalny.
      Warto spróbować

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #78
        Ech, gdzie te czasy, kiedy piwko kupowałem w Siewierzu za 1,40 zł. Teraz trzeba wybrać się do AUCHAN, wydać 5 złotych, żeby się nim nacieszyć. W kolorze bardziej przypomina "polotmave", co jednak nie wpływa niekorzystnie na odbiór. W smaku delikatne i aksamitne, goryczka przyjemna. Warte wydanych pieniędzy.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #79
          Nie wiem na ile jest to wina złego przechowywania w sklepie, ale to piwo jest dla mnie zbyt kwaskowate.

          Comment

          • mapajak
            Senior
            • 12-2002
            • 1187

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem na ile jest to wina złego przechowywania w sklepie, ale to piwo jest dla mnie zbyt kwaskowate.
            Chyba trafiłeś na tą samą, nieudana warkę co ja. Piwo było kwaskowe i prawie nie wypijalne.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #81
              Potwierdzam, też kwaskowatość mi przeszkadzała.
              Data to jakoś chyba marzec 2010.
              Last edited by Pendragon; 19-11-2009, 23:13.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Kwadri
                Senior
                • 10-2009
                • 1216

                #82
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Bardzo ciemny rubin. Pod światło przebłyski czerwieni. [4.5]
                Piana: Lekko beżowa. Bardzo szybko zniknęła, po 2 minutach został tylko półpierścień. Od połowy piwa brak. [3]
                Zapach: Słodki, karmelowy. Dla mnie intrygujący, bo w tle czuć coś, co ciężko mi opisać. Później jakby kwiatowo-miodowy aromat. [4]
                Smak: Palone nutki na początku. Później przebija się mocno wyczuwalna kwaskowatość, zakończona delikatną goryczą, z czasem intensywniejszą. Zostaje w ustach smak palonej goryczy (odbija się palonym posmakiem), jednak miesza się z tą kwaskowatością, co sprawia, że jest to ciekawe połączenie. [4.5]
                Wysycenie: Za wysokie jak na ten typ piwa. Wydaje mi się, że gaz tłumi doznania smaku. [3.5]
                Opakowanie: Nazwa piwa odważna, ale opakowanie nie powala. Kapsel golas, a etykieta mocno obdarta. [3]
                Uwagi: Partia do 06.05.10, pite z rok temu.

                Moja ocena: [4.05]
                www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎