Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Barley Super Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mario_Lopez
    Senior
    • 08-2009
    • 991

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szeset Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolor: nie widziałem tam koloru, ciemno było, przypuszczam, że mroczny [2]
    Zapach: okropny, waliło jak spiryt albo stara zepsuta pordzewiała puszka przejechana fatbą hammerite [1]
    Smak: zgnitego jęczmienia, do teraz wykrzywia mi twarz, nawet czipsy z tesko i odtrutka dębowym mocnym nie pomogła [1]
    Wysycenie: na bogato, jak chemiczny roztwor przesycony, padaka, papka, sapiesz po tym jak pedofil w smyku [2.5]
    Opakowanie: wyglada jak puszka od farby, widac od razu z dalekiej odleglosci na polce ten shit, odstrasza sama puszka [3]
    Uwagi: Barleya polecił jakiś Miszczu w Tesko. Co to był za Geniusz (kompletny czub) to nie wiem, ale samo piwko robi z moszny kaptur - jest okrutne, koszmar w puszce. Robi z d**y jesieś średniowiecza (lub też dolinę tęczy). Żenuła. Jak w to wjedziesz, będziesz miał dzieci z 4 rączkami.

    Nie działają żadne odtrutki. Nawet jak masz parcie na zawory - nie pij. Bardziej polecam każdemu baranka w ścianę. lepiej na tym wyjdziecie.
    Wiem, że to mało śmieszne i mało aktualne, ale odczuwam podobne efekty podczas spożycia tego "trunku" i mam podobne zdanie, co ten kolega 6 lat temu.

    Idealnie odwzorowane.

    Niedobre, okrutne, nie pić.
    Last edited by Mario_Lopez; 27-09-2016, 18:56.
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


    EBE EBE

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎