Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fat_fire
    Member
    • 09-2004
    • 80

    #91
    W końcu nabyłem w butelce , wcześniej piłem tylko z kija i okazuje się być tak samo pyszne. Piękny zapach , mocna goryczka , nagazowanie ok , etykieta na 3+. Szkoda , że tak trudno je dostać.

    Comment

    • klooch
      Junior
      • 04-2005
      • 13

      #92
      Gdzie można to piwko kupić w Trójmieście? Jeżeli ktoś wie proszę o pomoc. Chciałbym wreszcie spróbować tego kultowego piwa.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #93
        Nigdzie

        Comment

        • Piotras
          Senior
          • 08-2003
          • 307

          #94
          Dzięki Kangórowi miałem okazje sprobować tego cenionego i nagradzanego przez forumowiczów piwa.Powiem krótko-rewelacja, i nie będę powtarzał ocen.Wiele plusów, mały minus za opakowanie i etykiete. Lwówka mi nie przebija, ale jest na drugim miejscu najlepszych piw w Polsce(oczywiscie w moim skromnym rankingu )Tyle z mojej strony, pozostaje problem jak go skręcic do Wrocławia w wiekszej ilości. Dzieki Kangor.

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            #95
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ładny klarowny jak na jasne piwo przystało. [4]
            Piana: Na początku nienajgorsza. Ładna, wysoka, obfita. Szkoda ze tak szybko znika. Nie było po niej śladu już po minucie. [3]
            Zapach: Przyjemny lekko słodowy zapch który z czasem jest tłumiony owocowym aromatem. Ni to truskawka ni to malina ale coś pomiędzy. [4]
            Smak: Bardzo przyjemny chmielowy posmak. Można też wyczuć odrobinę owocowej słodyczy. [4]
            Wysycenie: Również dobre. Cały czas obecne bąbelki. [4]
            Opakowanie: Etykieta w stylu Browaru Czarnków. [3.5]
            Uwagi: Zakupione w Organic Market za 3zł za 0,33l

            Moja ocena: [3.875]
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • szarycat
              Junior
              • 08-2003
              • 15

              #96
              Może to nic dziwnego, ale na etykiecie mojego Noteckiego zakupionego w Poznaniu w Chacie Polskiej, widnieje napis pasteryzowane. I zamiast 12,1 % jest 12,5 %. Etykietka też różni się drobnymi szczegółami.
              małe browary

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #97
                Obecnie Noteckie dostępne jest zarówno w wersji niepasteryzowanej, jak i pasteryzowanej. Na forum już była o tym informacja, a nawet test porównawczy.
                Last edited by arcy; 06-07-2005, 11:48.

                Comment

                • szarycat
                  Junior
                  • 08-2003
                  • 15

                  #98
                  Ok. Miałam dodać, że może to już było, ale zbulwersowało mnie to pasteryzowanie i nie poszukałam głębiej. Już znalazłam test porównawczy. Dzięki.
                  małe browary

                  Comment

                  • babalumek
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1207

                    #99
                    Piłem je nad morzem z beczki pare dni temu i muszę powiedzieć ze wrażenia bardzo dobre. Smaku już dokładnie nie pamiętam, pamiętam że w knajpie mówili że jest niby niepasteryzowane. Szkoda że u nas nie jest ono dostępne.
                    MRKS Kuźnia Jawor

                    WTS Sparta Wrocław

                    Comment

                    • woosaa
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 1548

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: piekny złocisto-bursztynowy [5]
                      Piana: największa bolączka piwa! oj zaszybko znika [2.5]
                      Zapach: super.prawdziwe PIWO [5]
                      Smak: pierwszy łyk-???,od drugiego-R E W E L A C J A [5]
                      Wysycenie: w sam raz.nie lubię gazowanego piwa [4.5]
                      Opakowanie: super etykieta! niezmienna chyba od 12 lat.Kapselek (-) z innej epoki!!! [4]
                      Uwagi: W knajpce przy browarze skrzynka(30 szt)kosztowała 01.08 57zł z kaucją.Same piwa 33zł.Oceniłem NOTECKIE po spożyciu 58x0.33l i 1x0.5 kufelku w Wieleniu.Butelkowe lepsze !!! Z urlopu przywiozłem 10,ale widać już dno!!! PZDR

                      Moja ocena: [4.675]
                      ---------------
                      Ocena usunieta z rankingu.
                      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                      Art, Admin

                      ---------------
                      mb WOS

                      Comment

                      • perzan
                        Member
                        • 07-2005
                        • 35

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Piękny złocisty kolor , głebia koloru.Nie zawodzi ani
                        tym ,że jest zbyt jasny,ani nie zaskakuje zbyt ciemną barwą. [4.5]
                        Piana: Piany mało i bardzo szybko opadająca,choć pozostaje śladowa ilość na powierzchni i brzegach szklanki podczas picia. [2.5]
                        Zapach: Wyrazny gryzący w nos słodowy zapach,wyjątkowo
                        czysty bez domieszek. [5]
                        Smak: Smak wspaniały niebo w gębie.Czuć błogi słód z lekkim podkreśleniem goryczy.Wyrażny nie trzeba się go doszukiwać,żadnych rozpraszających wtrąceń. [5]
                        Wysycenie: Czuć i widać,wszystko na swoim miejscu. [4.5]
                        Opakowanie: Bardzo charakterystyczna etykieta z gotycką trzcionką,nie jest krzykliwa,ale jednocześnie wpada bezbłednie w oko i do tego nostalgiczny bączek i gładki kapsel,generalnie mieszanka swojskości i elegancji. [5]
                        Uwagi: Oczywiście świetne piwo ma jednak podstawowe wady -jest trudno dostępne i ma koszmarnie wywindowaną cenę (Warszawa-tylko w drogich sklepach) z tego powodu niestety piwo od święta.Chciałoby się go więcej ale trzeba się obejść smakiem...

                        Moja ocena: [4.7]
                        Last edited by perzan; 16-08-2005, 18:31.

                        Comment

                        • ottto
                          Junior
                          • 03-2003
                          • 3

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Idealny. Lekko ciemniejsze od popularnych pilsów. Bursztyn. [5]
                          Piana: Piana znika zdecydowanie za szybko :/ To jest element nad którym w Czarnkowie trzeba popracować. [2.5]
                          Zapach: Czuć tą świerzość. Lekko kwaskowy zapach przyjemnie zachęca do picia [5]
                          Smak: Wreszcie Coupe de grace! Piwo niepasteryzowane to jest to co tygryski lubią najbardziej :] Smaczku dodaje ulotność jakości tego piwa. Jak żadko spotykany kwiat [5]
                          Wysycenie: Mogłoby być lepsze. Jak piwo troche postoi po otwarciu, niestety nie pije się go już z taką ochotą. Dlatego 0,33 jest tu dobrym rozwiązaniem. [4.5]
                          Opakowanie: Trochę "malizną" jedzie ale jak już wspomniałem zapobiega to wygazowywaniu. Etykieta oldschoolowa, kapsel bez bajerków. [4.5]
                          Uwagi: Kupowane skrzynkami w sklepie przy browarze. M. in. za to kocham mojego ojca
                          Moja ocena: [4.7]
                          ---------------
                          Ocena usunieta z rankingu.
                          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                          Art, Admin

                          ---------------

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            No fajnie, ale jek wg Ciebie smakuje to piwo ?

                            Comment

                            • Jaroslav
                              Senior
                              • 10-2005
                              • 967

                              Maraton w Poznaniu!

                              To byly piekne chwile! Na mecie VI Maratonu w Poznaniu (nd 15.10)
                              ustawiono stanowisko Browaru Czarnkow. Piwko lalo sie potokami, choc
                              oficjalnie mialo byc ono dostepne tylko dla uczestnikow maratonu,
                              szybko zrezygnowano z tego postanowienia
                              Brawa za inicjatywe, uwazam ze Browar zrobil sobie doskonala reklame

                              Comment

                              • Urquel_zyda
                                Junior
                                • 11-2005
                                • 2

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: bardzo ładny złocisty trunek [4.5]
                                Piana: kiepska, brunatnawa, i niezbyt trwała [2]
                                Zapach: inny... ale ja go lubię [4]
                                Smak: bardzo dobre, choć dla miłośników standardowych piw może być dziwny, w mnojej ocenie dziwny pozytywnie [4.5]
                                Wysycenie: średnie... zdarza się za mocne, ale zdecydowanie częściej za słabe [3]
                                Opakowanie: warto pomyśleć nad zmianą wizerunku.... [3]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.925]
                                ---------------
                                Ocena usunieta z rankingu.
                                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                                Art, Admin

                                ---------------

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎