Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski, Janów Jasne Pełne / Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gobong
    Senior
    • 04-2005
    • 658

    Fakt to obecnie najsmaczniejsze piwo. Nic dodać nic ująć.

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Raczę się właśnie partią z terminem 26.02 i jest bardzo dobra. Może nie wybitna, ale i tak wyjątkowo zacna.

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        Dzisiaj miałem okazję wypić to piwo z terminem 26.02.10 i tak szczerze mówiąc nie za bardzo mnie powalił ten smak, może ta pierwsza butelka jest taka i dobrze że mam jeszcze mały zapas i po następnych się do niego przekonam.U mnie wysycenie słabe, piana tak na 0.5 cm i szybko opadła, cóż następne mam nadzieję będzie lepsze
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
          Dzisiaj miałem okazję wypić to piwo z terminem 26.02.10 i tak szczerze mówiąc nie za bardzo mnie powalił ten smak, może ta pierwsza butelka jest taka i dobrze że mam jeszcze mały zapas i po następnych się do niego przekonam.U mnie wysycenie słabe, piana tak na 0.5 cm i szybko opadła, cóż następne mam nadzieję będzie lepsze
          J/w kicha jak dla mnie rzadna rewelacja i to nie tylko moje zdanie.Pozdrawiam
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • skitof
            Senior
            • 11-2007
            • 2478

            Partia: 25.01.2010. Ciężko wypić. Ostra, chropowata gorycz, diacetyl, ziemiste posmaki. Nie do wypicia.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Wrocek - czy Wy wszyscy w tym samym sklepie kupujecie?? Pytam poważnie.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • skitof
                Senior
                • 11-2007
                • 2478

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Wrocek - czy Wy wszyscy w tym samym sklepie kupujecie?? Pytam poważnie.
                Ale o co chodzi? Też pytam poważnie

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Na 4 negatywne opinie z września 3 były z Wrocławia. Pozostali byli neutralnie-pozytywni do rozentuzjazmowanych (ja ). Trochę to dziwne...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na 4 negatywne opinie z września 3 były z Wrocławia. Pozostali byli neutralnie-pozytywni do rozentuzjazmowanych (ja ). Trochę to dziwne...
                    Warka do 25.02.2010. Rzeczywiście rozpuszczalnik. Szło wypić, ale stwierdziłem, że nie będę się męczył i połowa poszła do zlewu.

                    Nie jest to dziwne, że negatywne opinie są z jednego miasta. Do tej pory Janów był w 1-2 sklepach, które ściągały go samodzielnie. Teraz jest w hurtowni, za sprawą Ciechana. Generalnie najarałem się jak komornik na szafę, że takie dobre piwo będę miał w sklepie, a tu trochę wstyd. Także prawie wszyscy w okolicy mają tę samą partię.

                    Jeszcze się łudzę, że może z czasem złagodnieje. Koledzy tu pisali o głębokich metamorfozach tego piwa z czasem. Problem jest taki, że z takim wejściem smoka, to pewnie furory w Obornikach nie zrobi.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Chodzi o to, że np Jackson i Slavoy pili partię 15.01., którą piłem też ja i Rzeszowiak i mamy zupełnie inne opinie. Postaram się znaleźć na mieście 25.02. i się wypowiem, ale coś mi się wydaje, że nie warki tu chodzi...
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chodzi o to, że np Jackson i Slavoy pili partię 15.01., którą piłem też ja i Rzeszowiak i mamy zupełnie inne opinie. Postaram się znaleźć na mieście 25.02. i się wypowiem, ale coś mi się wydaje, że nie warki tu chodzi...
                        Poprawka to jednak 26.02.2010, czyli ta partia, którą pił przemo.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          Poprawka to jednak 26.02.2010, czyli ta partia, którą pił przemo.
                          Oraz Twili i Becik, którzy ją chwalili.
                          Sprawdzę jak u mnie...
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • pawel1346
                            Junior
                            • 04-2009
                            • 1

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Warka do 25.02.2010. Rzeczywiście rozpuszczalnik. Szło wypić, ale stwierdziłem, że nie będę się męczył i połowa poszła do zlewu.

                            Nie jest to dziwne, że negatywne opinie są z jednego miasta. Do tej pory Janów był w 1-2 sklepach, które ściągały go samodzielnie. Teraz jest w hurtowni, za sprawą Ciechana. Generalnie najarałem się jak komornik na szafę, że takie dobre piwo będę miał w sklepie, a tu trochę wstyd. Także prawie wszyscy w okolicy mają tę samą partię.

                            Jeszcze się łudzę, że może z czasem złagodnieje. Koledzy tu pisali o głębokich metamorfozach tego piwa z czasem. Problem jest taki, że z takim wejściem smoka, to pewnie furory w Obornikach nie zrobi.


                            Ludzie z Ciechana nie piszcie tak źle o naszym piwie bo wasz browar jest gorszy od naszego
                            a wam na ludziach niezależy

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              No to się uśmiałem.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawel1346 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ludzie z Ciechana nie piszcie tak źle o naszym piwie bo wasz browar jest gorszy od naszego
                                a wam na ludziach niezależy

                                hahahaha, dobre, kopyr zmieniłeś prace? Nic się nie pochwaliłeś!!
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎