Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski, Janów Jasne Pełne / Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cartmann
    Member
    • 03-2009
    • 31

    Piłem dzisiaj też z datą 26.02.2010 i moim zdaniem było bardzo czuć jakimś metalem, połowa poszła do zlewu.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      hahahaha, dobre, kopyr zmieniłeś prace? Nic się nie pochwaliłeś!!
      Nie no wiesz dorabiam.
      Po piątaku biorę za posta pochwalnego, a po 4 zeta za zjechanie konkurencji. Za jechanie jest taniej, bo łatwiejsza robota.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Lacriferno
        Senior
        • 07-2005
        • 783

        Wczoraj piłem partię z datą 9.03.2010. Wg mnie znów niewielki spadek formy w stosunku do warek z datami do lutego 2010. W dalszym ciągu dominuje słodowość w zapachu i smaku, jednak smak wydaje się być jakiś płytki, jakby nieco rozwodniony, ponadto dość mocna goryczka. Wysycenie słabe, z czasem ledwo wyczuwalne. Ciekawostką jest, że janowski browar 'odkopał' gdzieś butelki euro i partia piwa, którą piłem pochodziła właśnie z takiego szkła.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj piłem partię z datą 9.03.2010. Wg mnie znów niewielki spadek formy w stosunku do warek z datami do lutego 2010. W dalszym ciągu dominuje słodowość w zapachu i smaku, jednak smak wydaje się być jakiś płytki, jakby nieco rozwodniony, ponadto dość mocna goryczka. Wysycenie słabe, z czasem ledwo wyczuwalne. Ciekawostką jest, że janowski browar 'odkopał' gdzieś butelki euro i partia piwa, którą piłem pochodziła właśnie z takiego szkła.
          Żeby to nie było oznaką jakiegoś kryzysu w browarze. Ja osobiście butelki EURO bardzo lubię, ale patrząc z perspektywy rynku, jest to co najmniej kontrowersyjny pomysł.

          Na marginesie uważam, że gdyby jakiś browar zainwestował w nowe butelki EURO, to mógłby z tego zrobić swój znak rozpoznawczy, jak Czarnków ze Steine.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Kurcze jak to jest, że w Frankonii butelki mogą być odrapane z krzywo naklejoną etykietą jedynie liczy się tam jakość PIWA! A u nas , ech...
            Last edited by abernacka; 27-09-2009, 13:13.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Kurcze jak to jest, że w Frankonii butelki mogą być odrapane z krzywo naklejoną etykietą jedynie liczy się tam jakość PIWA! A u nas , ech...
              No wiesz bez przesady. Nigdy w Niemczech nie widziałem tak uświnionych klejem butelek EURO jak kilka lat temu z niektórych małych browarów. A skoro butelka jest brudna z zewnątrz, to kto mi zagwarantuje jak jest w środku. Jeśli butelka ma obwódki ze zużycia to jest ok, ale jeśli cała jest podrapana, z jakimiś zaciekami, uszczerbieniami to już jest przesada. Krzywo przyklejona etykieta - zdarza się, ale pozaginane ponaklejane, jedna na drugą i tak cały czas. To świadczy o jednym, o braku szacunku dla klienta.

              Poza tym osobiście mi się butelka EURO podoba, ale potrafię odrzucić osobiste preferencje jeśli dywaguję jak na coś zareaguje przeciętny klient. A IMO na odrapane butelki EURO zareaguje negatywnie.

              Tak już zupełnie offtopując, to piękne butelki wprowadziła ostatnio Fortuna. O ile się nie mylę, są to butelki ukraińskie. Piękne grube szkło, szeroki kołnierz i o wiele zgrabniejszy kształt niż Amber. Bardzo mi się podobają. Ktoś wie jak się ten model nazywa?
              Last edited by kopyr; 27-09-2009, 13:44.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • giudice
                Gość
                • 07-2005
                • 231

                Nie lubię powtarzać niesprawdzonych informacji z drugiej ręki ale chyba w Janowie nie najlepiej się dzieje.
                Od ładnych paru dni brak Janowa w radomskim Dionizosie i właściciele coś wspominali, że ciężko zamówić piwo i podobno mają jakieś kłopoty z prokuraturą.
                Z innego źródła wiem, że w browarze mają kilku wierzycieli na karku z roszczeniami finansowymi.
                Nie wiem jak to rzeczywiście wygląda, może ktoś ma jakieś lepsze informacje źródłowe.

                Comment

                • keto
                  Senior
                  • 07-2009
                  • 388

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika giudice Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie lubię powtarzać niesprawdzonych informacji z drugiej ręki ale chyba w Janowie nie najlepiej się dzieje.
                  Od ładnych paru dni brak Janowa w radomskim Dionizosie i właściciele coś wspominali, że ciężko zamówić piwo i podobno mają jakieś kłopoty z prokuraturą.
                  Z innego źródła wiem, że w browarze mają kilku wierzycieli na karku z roszczeniami finansowymi.
                  Nie wiem jak to rzeczywiście wygląda, może ktoś ma jakieś lepsze informacje źródłowe.
                  jeżeli to prawda to bardzo niedobra informacja, szkoda by było, żeby takie dobre piwko znikło z polskiego rynku...
                  Pozdrawiam
                  Artur

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    Wypiłem i powiem szczerze, że nie rozumiem zachwytów.
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • keto
                      Senior
                      • 07-2009
                      • 388

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wypiłem i powiem szczerze, że nie rozumiem zachwytów.
                      Maidenowiec tak jak piszą wyżej, strasznie nierówne piwo, spróbuj warkę z datą 27.10.2009 r., powinna być jeszcze w Rodzince...
                      Pozdrawiam
                      Artur

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        piana: słabizna
                        zapach: metaliczno słodowy,
                        smak: metaliczne posmaki, lekko słodowe,słabo,
                        wysycenie: Ok

                        Słaba warka.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          A może ja kupię kilka butelek w Biłgo i Wam tam komuś na zachód podeślę do spróbowania?? W zamian coś swojego mi odeślecie (ja swoje też mogę dorzucić)...
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • jablon
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 179

                            Ja mam pytanie. Czy butelki od tego piwa są zawsze tak uje... wyglądają jakby spędziły kilka tygodni na budowie? Nie jestem zbyt wyczulony na punkcie estetyki butelek, ale to już było przegięcie pały. Strach wziąć do ręki.

                            Comment

                            • tomek35
                              Senior
                              • 02-2007
                              • 497

                              Janów z datą 26 luty 2010 smakuje zupełnie inaczej niz dotychczasowe warki, jak Pilsweiser 12-14% z Grybowa. Zero piany!, po otwarciu piwo wystrzela jak szampan. Ogólnie tym razem sie nie udało, piwo ledwie wypijalne

                              Comment

                              • andszcz
                                Senior
                                • 07-2008
                                • 310

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Żeby to nie było oznaką jakiegoś kryzysu w browarze. Ja osobiście butelki EURO bardzo lubię, ale patrząc z perspektywy rynku, jest to co najmniej kontrowersyjny pomysł.

                                Na marginesie uważam, że gdyby jakiś browar zainwestował w nowe butelki EURO, to mógłby z tego zrobić swój znak rozpoznawczy, jak Czarnków ze Steine.
                                Albo Lubelskie z Perły
                                "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎