Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski, Janów Jasne Pełne / Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)
    Nie sądzę. KP nie dostała tego budżetu od wujka z Ameryki, tylko go sobie wypracowała. (...)
    Masz rację od wuja z Ameryki nie, ale czy aby nie czasami z RPA?!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      ... Gdy będzie miał możliwość zakupu, to jej nie ukradnie ...

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Masz rację od wuja z Ameryki nie, ale czy aby nie czasami z RPA?!
        I co myślisz, że wujo z RPA ma kopalnię diamentów i co roku trochę sprzedaje i daje KP do budżetu. Wydali kasę raz jak kupili KP, reszta jest z kredytów, które są spłacane przez KP. A jeszcze pewnie zyski transferują do centrali. Także sądzę, że wujowi już dawno oddali to co za nich zapłacił. A to, że powodzi im się tak dobrze świadczy o tym, że sprawnie działają. Przede wszystkim pod względem marketingowym, logistycznym, produkcyjnym, a że im się smak piwa zagubił. Cóż business is business.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #19
          Cały problem polega na tym, że tamte browary na początku ktoś dofinansował. Niestety Janów nie miał do tej pory tyle szczęścia.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
            kleptoman?
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • szefunio
              Senior
              • 01-2007
              • 481

              #21
              Przecież nie dalej jak trzy lata temu pojawił się w Janowie bogaty inwestor...
              Robię to co lubię - produkuję piwo.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Wracając jeszcze do szkła i sposobów jego pozyskania z lokalu. Dziwi mnie, że nikt w browarach nie wpadł na to, że to jest świetny interes. Jak klient chce kupić, to mu należy tę szklankę sprzedać. Gdy będzie miał możliwość zakupu, to jej nie ukradnie. Po drugie zaś jest to świetna reklama dla browaru, i to w dodatku taka, na której można zarobić. Browary, trochę lepiej stojące zachęcałbym do dorzucenia do szklaneczki ozdobnego kartonika i sprzedawania tego w knajpach z niezłym zarobkiem, za 5-10zł w zależności od rodzaju szkła. W szczególnych przypadkach, piękny kufel czy wyjątkowa szklanka do pszeniczniaka i za 15 zł zejdzie.
                Takie rzeczy zdarzają się u nas w browarach restauracyjnych. Tylko w tym wypadku cena jest wyższa od tego co piszesz, ale szaleńcy i tak to kupią (sam mam kilka pozyskanych w ten sposób)

                Generalnie jest za tym, by browary sprzedawały szkło w sposób bardziej otwarty.
                Last edited by JAckson; 08-08-2008, 10:11.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • andszcz
                  Senior
                  • 07-2008
                  • 310

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  I... a że im się smak piwa zagubił. Cóż business is business.
                  Zgadzam się w zupełności, choć moim zdaniem Lech Pils i Tyskie Książęce są dobrymi piwami

                  A 5 zł za szklankę Janowa da się przeżyć i jest pamiątka. Najbardziej mi szkoda, że gdy odwiedziłem to malownicze m-ce (ok. 24 lipca) nie produkowano jeszcze butelki.
                  "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #24
                    Ad rem.

                    Janów w porównaniu do bliskiego mu smakowo Brackiego, faktycznie sprawia wrażenie piwa lekko wodnistego. W zasadzie to jego jedyna wada. Piwo jest więcej niż dobre. Do janowskiej 14o oczywiście trudno je porównywać. Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny produkt w asortymencie Janowa.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • edkor
                      Member
                      • 11-2007
                      • 31

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byłem tam w okolicach 24 lipca, niestety jeszcze nie było butelkowego, nie dostałem też zgody na obejrzenie browaru. A szkoda, bo piwo swietne. Będzie dostępne na Dolnym Śląsku?
                      ....witam....
                      dlaczego nie dostales tej zgody?

                      Comment

                      • andszcz
                        Senior
                        • 07-2008
                        • 310

                        #26
                        cześć
                        Czemu nie dostałem zgody? Dobre pytanie Najpierw rozmawiałe z ochroną przy bramie i chyba byłoby ok., ale nadeszło dwóch (ponoć) właścicieli i polecono mi ich zapytać. Wyższy i szczuplejszy widziałem., że był nastawiony pozytywnie, ale drugi (niższy i tęższy) od razu odmówił. Powiedział, że dla większych grup zwiedzających ok., ale pojedynczo....
                        A szkoda, bo bardzo chciałem

                        Nie mam pojęcia, wprawdzie jeden z właścicieli (wyższy i szczuplejszy) raczej był na tak, ale drugi (niższy i tęższy) zdecydowanie "nie" - ponoć dla większych grup to tak, ale nie pojedynczo
                        Last edited by ART; 27-08-2008, 12:51.
                        "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          #27
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Złoto-bursztynowa. Może ciut za ciemne jak na jasne pełne... [4.5]
                          Piana: Krótkotrwała, szcząca. Słaby punkt... [2.5]
                          Zapach: Słodowy, nieco cukierkowy, delikatny. Może nawet za delikatny... [4]
                          Smak: Pełne, słodowe, lekko kwaskowe, wykończone wyraźną, aksamitną goryczką. Można wyczuć lekką wytrawność, ale bez posmaków alkoholowych.
                          Jejku... Jeszcze zagryzam razowcem z wsiowym smalcem... Zabijcie mnie, ale nie jestem obiektwny... :P [4.5]
                          Wysycenie: Spore, trwałe; tylko piany cóś nie trzyma. [4]
                          Opakowanie: W tym przypadku ważne, że jest!
                          W sumie schludne, spójne; wyraźne logo; ale brak ekstraktu... [4]
                          Uwagi: Kupione w Lublinie. Kto chce ten wie gdzie... Chyba 2,25zł kosztowało. Warto bardzo!

                          Moja ocena: [4.075]
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • andszcz
                            Senior
                            • 07-2008
                            • 310

                            #28
                            do seta

                            Widzę, że jesteś z Biłgoraja - ponoć mnisi ważyli tam zielone piwo? Wiesz coś może więcej na ten temat?
                            A co do Janowa - piwo ekstra, szkoda tylko, że nie można go kupić u nas (Dolny Śląsk)
                            "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Widzę, że jesteś z Biłgoraja - ponoć mnisi ważyli tam zielone piwo? Wiesz coś może więcej na ten temat?
                              A co do Janowa - piwo ekstra, szkoda tylko, że nie można go kupić u nas (Dolny Śląsk)
                              reszta dysku(r)sji wydzielona do: http://www.browar.biz/forum/showthre...922#post775922 proszę trzymac się tematu.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • supersklep
                                PiwBiz
                                • 01-2005
                                • 982

                                #30
                                Coś dziwne jest odwlekanie rozlewania do butelek Janowa po i tak długiej przerwie.Trochę mnie te wyjaśnienia o poprawianiu całej taśmy produkcyjnej przez podobno krzywe etykiety nie przekonuje


                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎