Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Lubuskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    Sądząc po wpisach, piwo to smakuje zdecydowanej większości. Ale fakt, jeszcze kilka miesięcy temu było lepsze.

    Comment

    • Cannabee776i99
      Senior
      • 08-2009
      • 658

      Warka z datą 02.09 trzyma poziom. Bardziej goryczkowa niż zwykle, ale cały czas z tym wyjątkowym aromatem.

      Comment

      • Gehern77
        Member
        • 09-2008
        • 72

        Jakiś czas temu (nie dalej jak 2 miesiące wstecz) zakupiłem Lubuskie w sieci PiP. Wrażenia fatalne, ledwo dopiłem te 5 flaszek jakie wtedy nabyłem. Dodam, że wcześniej to piwo mi smakowało, kupowałem je wtedy w jakichś małych sklepikach.
        Dziś ponowny zakup w PiP i znowu mega rozczarowanie - kupiłem 1 butelkę i ledwo dopiłem, rozważając czy nie wylać. Datę przydatności miało do 16.09.10 więc jeszcze sporo czasu niby..


        Czy to piwo naprawdę się tak popsuło pod względem jakości czy tylko ja tak nędznie ostatnio trafiam?

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          Moim zdaniem popsuło. Jest mniej treściwe w smaku.

          Comment

          • andszcz
            Senior
            • 07-2008
            • 310

            A moim cały czas trzyma poziom. Owszem, zdarzają się warki lepsze i gorsze (ostatnio troszkę bardziej czuć goryczkę), ale to przecież normalne zjawisko - tylko w fabrykach piwnych zawsze napój smakuje tak samo. Tylko czy to wtedy jest piwem?
            "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              Wczoraj napompowałem się tym piwem i wciąż jestem pod wrażeniem. Lubuskie jest cały czas znakomite. Zapach i smak ciągle wspaniały, zbożowo-chlebowe nuty zawsze obecne. Po raz kolejny wszystkim to piwo bardzo smakowało, nowicjusze w tej dyscyplinie wręcz piali z zachwytu Na tle innych piw, Lubuskie rzeczywiście wyróżnia się swoim charakterem. To jedno z niewielu piw, które nie jest płaskie i stłumione. Bardzo sobie je chwalę !!

              Comment

              • Gehern77
                Member
                • 09-2008
                • 72

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                Wczoraj napompowałem się tym piwem i wciąż jestem pod wrażeniem. Lubuskie jest cały czas znakomite. Zapach i smak ciągle wspaniały, zbożowo-chlebowe nuty zawsze obecne. Po raz kolejny wszystkim to piwo bardzo smakowało, nowicjusze w tej dyscyplinie wręcz piali z zachwytu Na tle innych piw, Lubuskie rzeczywiście wyróżnia się swoim charakterem. To jedno z niewielu piw, które nie jest płaskie i stłumione. Bardzo sobie je chwalę !!
                Do niedawna sam bym napisał taki hymn pochwalny jak powyżej. Jednak wczoraj pite Lubuskie wywołało spory niesmak, czułem jakby mi ktoś dolał do piwa mleka. Poczęstowałem współtowarzysza pijatyki i ostatecznie ustaliliśmy, że najprawdopodobniej piwowar w procesie warzenia piwa musiał dodać 'coś od siebie'

                Teraz będzie musiało minąć trochę czasu zanim ponownie sięgnę po Lubuskie, bo człowiek co do takich wrażeń to jakiś taki pamiętliwy jest..

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gehern77 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Do niedawna sam bym napisał taki hymn pochwalny jak powyżej. Jednak wczoraj pite Lubuskie wywołało spory niesmak, czułem jakby mi ktoś dolał do piwa mleka. Poczęstowałem współtowarzysza pijatyki i ostatecznie ustaliliśmy, że najprawdopodobniej piwowar w procesie warzenia piwa musiał dodać 'coś od siebie'

                  Teraz będzie musiało minąć trochę czasu zanim ponownie sięgnę po Lubuskie, bo człowiek co do takich wrażeń to jakiś taki pamiętliwy jest..
                  Nie wiem skąd Ty jesteś, ale z pewnością nie z Warszawy. U nas Lubuskie jest zawsze znakomitej jakości. Ciężko mi uwierzyć w takie negatywne opinie.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Wiadomo, do stolicy warzą oddzielnie

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem skąd Ty jesteś, ale z pewnością nie z Warszawy. U nas Lubuskie jest zawsze znakomitej jakości. Ciężko mi uwierzyć w takie negatywne opinie.
                      A mi łatwo, bo jeszcze nie trafiłem na takie Lubuskie abym mógł piać z zachwytu, zawsze maślane mi się trafiało.
                      Last edited by ART; 08-08-2010, 20:32.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        ART, spróbuj napompować się Lubuskim. Może wtedy zmieni ci się percepcja tego piwa
                        Last edited by delvish; 08-08-2010, 21:22.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • andszcz
                          Senior
                          • 07-2008
                          • 310

                          Nie jestem ze "stolycy" i mentalnie bardzo daleko mi do niej, ale uważam Lubuskie za jedno z najlepszych polskich piw!
                          Last edited by andszcz; 08-08-2010, 22:16.
                          "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            A mi łatwo, bo jeszcze nie trafiłem na takie Lubuskie abym mógł piać z zachwytu, zawsze maślane mi się trafiało.
                            ART, bo Ty byłeś na szkoleniu zapewne. Na cholerę Ci to było.

                            A tak poważnie, ludzie, którzy "podjęli decyzję" że od teraz będą im smakować piwa z małych browarów, znajdują jakąś ich wspólną cechę, uczą się ich. Tą cechą jest diacetyl, czasem DMS. Teraz tych aromatów szukają w piwie. Ja nie powiem trochę diacetylu jest nawet przyjemne. Jednak, ludzie o których pisałem wyżej, szukają jak największej dawki. Jeśli znajdują, to pieją z zachwytu, vide Lubuskie.

                            Diacetyl, to taki skunks piw z małych browarów.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Nie wiedziałem, że na szkoleniach sensorycznych uczą też czytania w myślach. Chyba się wybiorę.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie wiedziałem, że na szkoleniach sensorycznych uczą też czytania w myślach. Chyba się wybiorę.
                                To jest na początku, jeżeli nie umiesz to wypad.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎