Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Mastne Brackie

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Mastne w kadzi

Karta zdrowia piwa
    Attached Files

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brand_manager2 Wyświetlenie odpowiedzi
      Powracając do pytania, nowe piwo jest dedykowane dla mieszkańców Cieszyna, ale jeśli będzie zainteresowanie w Polsce, to nie ma problemu. Proszę o podanie telefonu, maila, skontaktuję sie w przyszłym tygodniu.
      Pozdrawiam.
      Jaja sobie robicie? Wiadomo, że sklepy specjalistyczne będą zainteresowane. Z Wrocławia koniecznie skontaktujcie się z tą hurtownią.
      Last edited by kopyr; 15-05-2010, 21:22.
      blog.kopyra.com

Comment

Czy ktoś doinformowany mógłby napisać jak będzie wyglądała sprawa z dystrybucją tego piwa na terenie Polski? Wiadomo coś na ten temat?

Comment

Nie wiem jak w Polsce, ale na terenie ziemi cieszyńskiej będzie dostępne w sklepach Społem.
          http://coasters.republika.pl/special.htm

Comment

W niedzielę byłem na dniach otwartych browaru Zamkowego i nawet tam nie można było kupić butelkowej wersji Mastnego (nie rozumiem marketingu grupy Żywiec, no chyba że ich Brackie w oko kole), na wynos wszyscy brali w 1,5 l plastikach bo piwo naprawdę było bardzo dobre. Także czekam również na info o sklepach, bo dobre piwo powinno być jak dobre jabłko, czyli z najbliższego sadu.

Comment

Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie. Idea jednak była taka, żeby w Cieszynie oficjalnie otworzyć pierwszą beczkę i serwować piwo z kija i to sie udało. W Piwiarni Żywieckiej jest dostępne z beczki w cenie 4- zł za 0,5 ltr. W butelce będzie w tej samej cenie od jutra.

Comment

A wiadomo już kiedy oraz w jakich będzie sklepach i jaka będzie cena sugerowana?
                Last edited by Twilight_Alehouse; 22-06-2010, 18:28.
                What's the matter Lagerboy, afraid you might taste something?

Mój piwny blog: Chmielowisko.pl | Na Facebooku
                Ostatnie posty: 50 twarzy grodziskiego, Browarnia Lidla - co dalej?, Koronka Brabancka – saison w Janie Olbrachcie
                Cykl o odleżakowanych porterach

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie.
                  Wszystko jasne. dzisiaj byłem w 2 społemowskich sklepach w Cieszynie, oczywiście piwa nie było. Obsługa znała piwo, sugerowała , ze być może będzie pod koniec tygodnia.
                  A tak na marginesie , w niedzielę w Cieszynie pogoda była okropna, deszczowa , mimo tego na dniach otwartych w browarze było sporo ludzi.
                  http://coasters.republika.pl/special.htm

Comment

Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie. Idea jednak była taka, żeby w Cieszynie oficjalnie otworzyć pierwszą beczkę i serwować piwo z kija i to sie udało. W Piwiarni Żywieckiej jest dostępne z beczki w cenie 4- zł za 0,5 ltr. W butelce będzie w tej samej cenie od jutra.
                    zalozenie ladne, ale jak pisalem w innym temacie, byl brak informacji o programie i o tym, ze piwo bedzie sprzedawane w butelkach pozniej
                    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                    http://beer.agaslayer.cz

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                      A wiadomo już kiedy oraz w jakich będzie sklepach i jaka będzie cena sugerowana?
                      Delikatesy Alma?

Comment

Czy to piwo będzie do dostania w beczkach w knajpach pod egidą GŻ.
                        Last edited by Cannabee776i99; 22-06-2010, 21:54.

Comment

Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec). Praktycznie całą produkcję rozlano do butelek a do beczek tylko to co się nie zmieściło do cysterny.

Comment

Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec). Praktycznie całą produkcję rozlano do butelek a do beczek tylko to co się nie zmieściło do cysterny.
                            a wiemy juz konkretny termin sprzedawania w butelkach w Cieszynie ?
                            Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                            http://beer.agaslayer.cz

Comment

Ja mam pytanie do zorientowanych w temacie, głównie do @Żywiec, czy Mastne to też projekt jednorazowy tak jak Koźlak Dubeltowy, czy jest szansa na dłuższy pobyt na półkach i ewentualne równoległe ważenie do Brackiego i Portera?

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Papuz Wyświetlenie odpowiedzi
                                czy jest szansa na dłuższy pobyt na półkach i ewentualne równoległe ważenie do Brackiego i Portera?
                                Nie ma szans, bo od ważenia piwo robi się nieświerze.

Jakaś plaga ostatnio, ludzie, czytajcie swoje posty przed zamieszczeniem...
                                na to wylata z bufetu dama
                                pierwś jej z biusthaltra wytryska
                                mówi że ze mnie jest kawał chama
                                i grabe w oko mnie wciska

Comment

Working...
                                X