Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Żubr Ciemnozłoty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem piwnygaraz.pl.

    Taki mam komunikat. Trzeba coś przestawić w przeglądarce?
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
      Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem piwnygaraz.pl.

      Taki mam komunikat. Trzeba coś przestawić w przeglądarce?
      Musi być coś nie tak z serwerem. U mnie wchodzi, ale strasznie powoli. Odczekaj trochę, w końcu pójdzie.

      Comment

      • Mikko
        Senior
        • 12-2008
        • 583

        Skusiłem się oceną Docenta i hasłem które w wątku padło - 'coś jak marcowe' mimo że wersja sprzed roku mnie odrzucała. Niestety jedyne co czuje w smaku to alkohol który zdominował wszystkie inne posmaki. Docentowa słodowość jest ale baaardzo schowana, gdzieś w tle tylko. No niestety, dokładnie ta sama historia jak z 'zieloną' wersją - alkohol dominuje i pali podniebienie prawie jak kieliszek wódki.

        Comment

        • Oskaliber
          Senior
          • 05-2010
          • 727

          Kolor: Ciemnozłoty, klarowny.
          Piana: Biała, nietrwała.
          Zapach: Słodowy.
          Smak: Wodniste. Jakaś tam słodowość, a raczej cukrowa słodycz. Mocny posmak alkoholowy. Goryczka bardzo niska.
          Wysycenie: Dosyć wysokie.
          Ogółem: Tragedia.
          BeerFreak.pl

          Comment

          • yoda79
            Senior
            • 01-2013
            • 861

            Nie wiem skąd te pochwały pod adresem tego sikacza. Wypiłem dwa i nigdy więcej tego nie tknę. Woda ze spirytem i tyle; jedyne co ujdzie to piana, poza tym - beznadzieja.

            Comment


            • Ocena z ARTomatu

              Kolor: Kolor intrygujący - ciemny pomarańcz, prawie jak bursztynowy, ale na pewno nie ciemnozłoty. [4]
              Piana: Piana na początku zaskakuje, obfita, średnio pęcherzykowa, natomiast bardzo szybko opada zostawiając tylko kręgi na kufelku. [3]
              Zapach: Na początku czuć nutę słodu - zdaje się karmel, ale wraz z upływem czasu delikatnie przeważa zapach alkoholu. [3]
              Smak: Wyczuwalna nuta karmelu za którą plus, natomiast minus za posmaki alkoholu. [3]
              Wysycenie: Dość wysokie z charakterystycznym "tsssssst" jak w napojach gazowanych przy otwieraniu kapsla. [3]
              Opakowanie: Opakowanie jak w przypadku zwykłego Żubra dobrze uwidacznia jego nazwę, etykieta w brązowo złotej oprawie - ładnie prezentuje się na półce. Minus, za fakt, że gdy stoi na półce obok zwykłego Żubra - ciężko na pierwszy rzut oka rozróżnić. [3]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.05]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎