Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Trybunał Trójsłodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrGodiva
    Member
    • 11-2014
    • 56

    #91
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ceimnozłoty, klarowny [4.5]
    Piana: Dość intensywna i zbita, drobnopęcherzykowa ale szybko zanika [3.5]
    Zapach: W zapachu słodowość, bardzo przyjemna i lekko alkohol. [3.5]
    Smak: W smaku tego piwa podoba mi się czysty profil, oprócz wyczuwalnego alkoholu nie doszukałem się żadnych posmaków nichcianych. Karmel jest tutaj na rozsądnie niskim poziomie, minimalna kwaskowość też jak najbardziej pasuje do reszty. Wszystko to sprawia, że w smaku nie jest to piwo ciężkie. Szkoda tylko, że ten alkohol lekko się przebija ale prawdę mówiąć w połączeniu z lekką kwaskowością tworzy wrażenie lekkiej wytrawności tego piwa. Mi się w każdym bądź razie podoba. Szkoda tylko, że goryczka jest na tak niskim poziomie [4.5]
    Wysycenie: wysokie, ale przynajmniej dzięki niemu piwo to fajnie rozprowadza się w ustach. [4]
    Opakowanie: Takie lagerowe... Nie wychodzi przed szereg a szkoda. Na kontretykiecie - wiadomo - marketingowe bzdety ale przynajmniej fajnie ułożone [3.5]
    Uwagi: Zakupione w Żabce. Całkiem fajny smak za w miarę niedużą kwotę. Mi się nawet podoba chociaż trochę za bardzo czuć alkohol a goryczka też mogłaby być mocniejsza.

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 575

      #92
      Brakuje mi mocniejszej goryczki, jest bardzo dużo słodu, wręcz dla mnie za słodkie. Kolor ciemny, ładny, zapach i piana w porządku. Nawet długo się utrzymała. Dla miłośników słodkich piw, jak najbardziej. Nie w guście ale ciekawy eksperyment . Ocena 4/6.

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #93
        Wypite popołudniem, przy filmie. Tym razem szukałem czegoś tradycyjnego, bez cudowania i wynalzków. I tu Trybunał mnie nie zawiódł. Piwo ładnie pachniało, w szklance prezentowało ciemnozłoty kolor, w smaku słodkie, ale nie landrynkowe, pełne słodów, z minimalną goryczką. Wypiłem je szybko, sprawnie i bez slrzywień. Jak dla mnie piwo idealne, gdy nie ma się ochoty na eksperymenty.

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6134

          #94
          Dla lubiących słodkie ok. Ja np lubię goryczkę nawet dużą i ogólnie Sulimary i Raciborskie omijam...

          Comment

          • AaLeX
            Senior
            • 07-2011
            • 575

            #95
            Dobrym piwem z dość wyraźną goryczką jest trybunał export. Naprawdę wg mnie jedno z lepszych goryczkowych piw w Polsce.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎