Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolor: Mocniejsza herbata, pite w Niemczech koelsze były zdecydowanie bardziej w kierunku słomkowej barwy. [4]
    Wszystko można zrzucić na karb osobistej percepcji, ale mocniejsza herbata??? To są jaja jakieś.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Piwo ma barwę nie słomkową i nie słabej herbaty więc wyszła mocna herbata. Zawsze możesz się nie zgodzić, Twoja sprawa.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwo ma barwę nie słomkową i nie słabej herbaty więc wyszła mocna herbata. Zawsze możesz się nie zgodzić, Twoja sprawa.
        Tylko, że kolor jest w miarę łatwą do oceny zmienną. Piłem dziś herbatę, więc mam wrażenia na świeżo. BGCh, nie tylko że nie ma kolory mocnej herbaty, ale on nawet nie ma koloru normalnej herbaty. Słaba herbata i to jeszcze z cytryną, to się zgodzę. Mocna herbata to jest barwa koźlaka z Ambera.

        Ale masz rację, mogę się nie zgodzić i się nie zgadzam. Jeśli podobny rozrzut mamy w każdej innej kategorii co w kolorze, a na to wygląda, to z mojej strony koniec dyskusji.

        EDIT:Żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
        Last edited by kopyr; 09-12-2011, 10:51.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          No chyba, że to herbata miętowa lub z rumianku
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Co w w tej Warszawie za herbatę sprzedają, chyb jakąś rozcieńczoną Kolor herbaciany to dla mnie ma więszkosć bitterów albo niektóre polotmave czeskie.

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              Dwa razy to samo piwo i 2 różne oceny?

              Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23806

                VanpurRz miał na myśli czwartą z rzędu mocniejszą zalewajkę
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9734

                  Albo chodziło mu o wysuszoną na kaloryferze torebkę "wielokrotnego użycia", zawierającą tzw. herbatę "Popularną"... To by nawet pasowało do wspomnień z epoki minionej... .

                  Comment

                  • bogdan001
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 11-2006
                    • 27

                    W Lublinie zestaw 3x piwo + szklanka również 4,39 za szt.

                    Comment

                    • Jack75g
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 555

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      VanpurRz miał na myśli czwartą z rzędu mocniejszą zalewajkę
                      Moim zdaniem VanPurRz miał na myśli herbatkę podaną w szklance przykrytą spodkiem, która stała wystudzona i zapomniana przez kilkanaście godzin. Stąd ten kolor o jakim pisze. Herbata zalana wrzątkiem a ta sama ale wystudzona do dwa różne odcienie brązu.
                      Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                      Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Dobra, test, które piwo na tym zdjęciu na kolor herbaty?

                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Piwny Radykał
                          • 04-2009
                          • 1596

                          Nieco się zawiodłem na tym piwie. Generalnie piwo jest smaczne, okresliłbym je jako orzeźwiające, mocno słodowe, z delikatnym kwiatowym posmakiem, o bardzo przyjemnym owocowym zapachu, ale czegoś mu brakuje...dla mnie jest w nim zbyt mało goryczki.

                          Smak tego piwa nie jest na tyle wyrazisty, abym go jakoś szczególnie zapamiętał i miał ochotę wypić kolejnego championa. W każdym razie nie za tą cenę.

                          Moja ocena: -4.

                          Comment

                          • Cannabee776i99
                            Senior
                            • 08-2009
                            • 658

                            Piłem kilka dni temu, ale to co pamiętam to genialna chlebowość i delikatne nuty cytrusowe. Generalnie ok, smaczne piwo, miło się pije, ale nie porywa, a za tę cenę powinno.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              VanpurRz miał na myśli czwartą z rzędu mocniejszą zalewajkę
                              Czaj jako wzorzec stylu I w Wołominie tak drogo, że 7 razy zaparzamy jedną torebkę Sago
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Tylko, że kolor jest w miarę łatwą do oceny zmienną. Piłem dziś herbatę, więc mam wrażenia na świeżo. BGCh, nie tylko że nie ma kolory mocnej herbaty, ale on nawet nie ma koloru normalnej herbaty. Słaba herbata i to jeszcze z cytryną, to się zgodzę. Mocna herbata to jest barwa koźlaka z Ambera.

                                Ale masz rację, mogę się nie zgodzić i się nie zgadzam. Jeśli podobny rozrzut mamy w każdej innej kategorii co w kolorze, a na to wygląda, to z mojej strony koniec dyskusji.

                                EDIT:Żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
                                Jeżeli dla Ciebie kolor Koźlaka Ambera to mocna herbata (zdecydowanie zaniżona barwa)
                                to rzeczywiście nasza polemika nie ma sensu. Tylko martwię się o oceny piw konkursowych
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎