Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Grudniowy Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    dzięki!
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • blazers
      Senior
      • 10-2009
      • 217

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamilstasek Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ktoś może ma rozeznanie gdzie można grudniowe dostać? Bo grudzień już dawno za nami a widzę tu kolega smakował. Chciałem bardzo spróbować tego piwka ale niestety przegapiłem moment kiedy było w sklepach.
      w poznaniu dostępne- centrala piwna na mickiewicza, świat piwa na głogowskiej oraz ministerstwo browaru na ratajczaka

      Comment

      • TomX
        Senior
        • 09-2004
        • 1035

        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nieprzenikniona czerń. [5]
        Piana: Nieduża, szybko opada, zostaje trochę grubsza obrączka. [3.5]
        Zapach: Bardzo przyjemny, palone słody, chleb razowy, kawa zbożowa. [4.5]
        Smak: Pełne, treściwe ale nie ciężkie. Wytrawne ale z solidną bazą. Jest umiarkowana spalenizna, nie zostaje jednak na podniebieniu za długo. Gorzka kawa zbożowa i młode orzechy włoskie. Harmonijne. [4.5]
        Wysycenie: Właściwe. [5]
        Opakowanie: Za mało premiumowe Nie do końca do mnie przemawia, troszkę trąci tandetą. [4]
        Uwagi: Bardzo dobry porter, dokładnie takie lubię. Troszkę się zdziwiłem, że to nie 22%, wydaje się pełniejszy niż 18stka. Nie oszukujmy się jednak, są nawet lepsze piwa nie wymagające 3 lat leżakowania.

        1095 to jakiś wielki wał, taka ilość zniknęła by błyskawicznie a w katowickim Dobrym Wyborze wciąż stoi kilka butelek (pełny rządek, cholera wie ile jeszcze na magazynie).

        Moja ocena: [4.425]
        Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

        I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

        Comment

        • baroN1
          Senior
          • 08-2011
          • 181

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: praktycznie czarny, nieprzejrzysty, przy brzegach ciemnobrunatny [5]
          Piana: beżowa, drobna gęsta, po długim czasie pada do pierścienia [5]
          Zapach: troszkę słodów, wiśnie, śliwki, rodzynki, lekka nuta gorzkiej czekolady, minimalna orzechowa nuta która szybko znika. Czuć że mu termin wyszedł [5]
          Smak: odrobinka słodów, nuta gorzkiej czekolady, orzechy, bardzo delikatna paloność i delikatna kwaśność. Po przełknięciu na języku czuć kawe zbożowa. [5]
          Wysycenie: odpowiednie [5]
          Opakowanie: te złote literki takie trochę dziwne są. [4]
          Uwagi: Kapitalny porter. Piłem jakiś czas temu lwowskiego, pardubickiego, ciechana 18, black bossa- wszystkie przeterminowane i totalnie kiepskie (lwowski najgorszy). Grudniowy mimo 18blg jest zupełnie inny. Szkoda że tylko 1 butelkę miałem

          Moja ocena: [4.95]

          Last edited by baroN1; 22-09-2014, 20:20.

          Comment

          • KajusAnt
            Senior
            • 02-2013
            • 347

            Dodam zdjęcie tegorocznej edycji.
            Attached Files

            Comment

            • Estrelicia
              Senior
              • 09-2014
              • 108

              Uuuuuuuu aż mi się zachciało Myślicie, że zdążę ?

              Drogi św. Mikołaju
              Na stronach browar.biz znalazłam zdjęcie pysznego Grudniowego Portera.
              Ponieważ byłam grzeczna, to bardzo poproszę

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                Nie wiem, czy byłem grzeczny. Przypuszczam, że wątpię...
                Ale wiem, że nikt tak o mnie nie zadba, jak ja sam o siebie zadbam... .
                Dlatego wyczesałem w garażu flaszunię z datą 28.06.12 i sobie popijam...
                Piwo godne, cierpkawo wytrawne, dojrzałe. Trochę mało w nim mięsa (ale to 18-tka) i popiołu. Ale daje radę .

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎