Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Grudniowy Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blazers
    Senior
    • 10-2009
    • 217

    #76
    limitowana wersja? w poznaniu na poczatku roku w jednym sklepie kilka sztuk teraz w conakmniej 3 specjalistycznych multum- 1095szt sie rozmnaza jak wino mszalne

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #77
      Co rozumiesz jako "multum"? 10, 20, 200 butelek?
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • blazers
        Senior
        • 10-2009
        • 217

        #78
        ok 20 na 3 sklepy.. zreszta wlasciciele tez kreca nosem na te 1095 szt

        Comment

        • blazers
          Senior
          • 10-2009
          • 217

          #79
          zeby byla jasnos PO ok 20 3 sklepach

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #80
            Jeśli przyłożysz się do pisania postów, jasność z pewnością będzie większa.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #81
              O tym, że jest tego piwa więcej niż 1095 butelek to już wróble od początku sprzedaży świergotały.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • snorre
                Senior
                • 02-2006
                • 655

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blazers Wyświetlenie odpowiedzi
                limitowana wersja? w poznaniu na poczatku roku w jednym sklepie kilka sztuk teraz w conakmniej 3 specjalistycznych multum- 1095szt sie rozmnaza jak wino mszalne
                Coś się koledze wino mszalne myli z cudem w Kanie Galilejskiej (zamianą wody w wino) Resztę potwierdzam - w każdym z 3 uczęszczanych przeze mnie sklepów w Poznaniu jest około 10 butelek. Samo piwo dobre, wręcz smaczne ale żeby ok. 13 zł. płacić, i to w zwykłej butelce? Trochę czuję się wykorzystany jako miłośnik porterów - kupiłem jedno, może jeszcze jedno kupię na odleżakowanie, ale więcej nie...
                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  O tym, że jest tego piwa więcej niż 1095 butelek to już wróble od początku sprzedaży świergotały.
                  No to napisz co i gdzie te wróble świergotały.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #84
                    Piwo dobre, ma swój charakter, który zbudowany jest na wyraźnej wytrawności od początku do końca. Końcówka jest jak doskonała gorzka czekolada. Długo zostaje w ustach i jest przyjemna. Paloność słodów jest wyraźna, słody karmelowe są głęboko w tle. Mimo dużego zasypu i alkoholu jedno i drugie nie jest na pierwszym planie, alkohol jest przyjemnie schowany, rozgrzewa, ale nie gryzie, a piwo zachowuje swoją lagerową smukłość. Jak ktoś lubi mocno wytrawne portery to ten będzie mu smakował. Cena jednak za wysoka, taka na raz, nie do aktywnej degustacji. Na minus trzeba odnotować wątłą pianę i delikatną kwaskowatość w tle. Jedno i drugie co prawda nie przeszkadza, ale też nic dobrego nie wnosi. Mnie osobiście bardzo smakuje (lubię wytrawność w piwach). Szkoda, że głosy w plebiscycie już oddałem, bo na pewno umieścił bym ten porter w trójce. Ale kosztuję dopiero dziś.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #85
                      Spróbowałem wczoraj z małżonką. Bardzo dobre, gładkie, gorzkość palonego słodu łagodna.

                      Jako że wielkim amatorem porterów nie jestem, to poczekam na kolejne takie specjały, bo "normalne" portery sklepowe to jednak nie dla mnie...
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #86
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Czarny, lekko brunatny pod światło. [4]
                        Piana: Ciemno-beżowa, średnio intensywna, średnio trwała, jednak "firanka" pozostaje dość długo. W połowie piwa wyzerowała mi się... [4]
                        Zapach: Świetny! Dominuje czekolada, orzechy, karmel, lekkie owoce - śliwka, rodzynki. Szkoda, że niezbyt intensywny. Z czasem nieco traci na złożoności. [4.5]
                        Smak: Lekki kwasek przechodzi w smaczki słodko-kwaśnych, lekko wędzonych, czerwonych owoców. Smak kończy się wyraźną przypaloną goryczką z bardzo długim przyjemnym finiszem o wytrawnym charakterze. Całość ciekawie zbalansowana.
                        Nieco brakuje pełni, chociaż nie można mówić o wodnistości. Naprawdę ciekawe piwo. [4.5]
                        Wysycenie: Niskie. Bardzo dobre, może odrobinę za intensywne na początku. [4.5]
                        Opakowanie: Najładniejszy z Ciechanów, plusik na informacje o ekstrakcie i składzie.
                        Nigdy nie dam maksa, jeśli ten straszny lew nie zniknie z krawatki. :P [4.5]
                        Uwagi: Smaczny, ładnie pachnący, naprawdę solidny porter. Gdyby tylko było w normalniejszej cenie...

                        Moja ocena: [4.425]
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #87
                          Powielę opinię Sety. Naprawdę solidny i dobry porter któremu leżakowanie zdecydowanie pomogło. Gdyby tylko nie ta kosmiczna cena. Tak za 8 to bym kupił kartonik. I tak sobie pomyślałem - ech jak bym chętnie napił wersji 22 po 3 letnim leżakowaniu.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Powielę opinię Sety. Naprawdę solidny i dobry porter któremu leżakowanie zdecydowanie pomogło. Gdyby tylko nie ta kosmiczna cena. Tak za 8 to bym kupił kartonik. I tak sobie pomyślałem - ech jak bym chętnie napił wersji 22 po 3 letnim leżakowaniu.
                            To kup 22 i potrzymaj 3 lata. Zawsze to jakaś namiastka. Ja niedawno piłem 22 jakieś 1,5 roku po terminie i było całkiem ciekawe.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              #89
                              Jedna z hurtowni na Śląsku miała tego piwa 500 butelek?! Dla mnie ściema z tą ilością. Nie śledziłem tematu, ale jak na normalnej lini rozlali zaledwie nieco ponad 500 ltr? Jak ktoś był w browarze tej wielkości przy rozlewie to doskonale wie jak to wygladą, ile jest strat przy myciu linii i samym rozlewie. Szyte grubymi nićmi.

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gdyby tylko było w normalniejszej cenie...
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gdyby tylko nie ta kosmiczna cena.
                                Narzekacie na tą cenę jakby butelka kosztowała przynajmniej 20 złotych. Świeży porter osiemnastka kosztuje koło 6 złotych, trzylatek 11-13 w zależności od sklepu (browar je sprzedawał po 10). Czyli rok leżakowania kosztował koło 2 złotych. Znajdźcie mi teraz piwo, które leżakowało kilka lat i którego leżakowanie zostało wycenione taniej. I podajcie gdzie można je kupić
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎