Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palau, Red Rooster Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Palau, Red Rooster Stout

    piwo w puszcze 0,355ml, alk 5%, brak podanej zawartości ekstraktu

    kolor - w szkle czarny
    piana - brązowa, drobna, opada w dość szybkim tempie do cienkiego kożuszka na piwie
    zapach - typowy dla stoutów czyli paloność
    smak - dominuje mocna paloność, wytrawna kawa, minimalne czekoladowe smaki z tyłu, piwo jak dla mnie dość rzadkie, jakby rozwodnione
    gaz - sprawia wrażenie dość wygazowanego
    opakowanie - puszeczka podoba mi się

    ogólnie - baaardzo przeciętny stout, mala puszka wypita bez problemów ale też bez szczególnej przyjemności
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • manslow
    Senior
    • 12-2003
    • 237

    #2
    Palau

    Witaj
    Jak zdobyte jeśli to nie tajemnica.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Import prywatny z browaru
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Kemp
        Senior
        • 03-2002
        • 357

        #4
        Generalnie piwa z Red Rooster są dość wodniste, ale ma to swoje uzasadnienie jak pije się je na miejscu w 40 stopniowym upale i dużej wilgotności. RR to minibrowar, produkuje piwo w puszkach (szybciej się schładza w tym klimacie niż w butelkach) i KEG. Produkcja niewielka tylko na potrzeby lokalne. Właściciel - piwowar, Amerykanin, kończył studia piwowarskie w Niemczech, bardzo sympatyczny człowiek, oprowadził mnie po browarze, pogawędziliśmy o produkcji piwa. Pracuje bezpośrednio na produkcji. Jak się dogrzebię do fotek wrzucę do galerii.
        Kemp

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kemp Wyświetlenie odpowiedzi
          Właściciel - piwowar, Amerykanin, kończył studia piwowarskie w Niemczech, bardzo sympatyczny człowiek, oprowadził mnie po browarze, pogawędziliśmy o produkcji piwa. Pracuje bezpośrednio na produkcji. Jak się dogrzebię do fotek wrzucę do galerii.
          I napisz coś więcej w osobnym dziale

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎