Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Som, King Chakra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Som, King Chakra

    Butelka 325 ml, alkohol 4,7 %. Zakupione w Auchan w Sosnowcu coś za kwotę rzędu 5 zł (nie pamiętam dokładnie).

    Kolor: bardzo jasna słomka.
    Piana: śnieżnobiała, bardzo krótka,
    Zapach: kukurydziano słodowy, niewyraźny,
    Smak: kukurydziano słodowy, chmielu zero, taka woda z farbką,
    Wysycenie: średnie.

    Pierwsze piwo indyjskie które piłem i mam to czego można się spodziewać, bezsmakowy azja-lager na upały. Jedyna zaleta to nowy kraj do kolekcji, etykieta i kapsel.
    Attached Files
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Barwa słomkowa. Całkowicie przejrzysta.
    Biała piana, o dość drobnych bąbelkach. Utrzymuje się całkiem długo. Pozostawia nikłe ślady na szklance.
    Zapach słodowy, z domieszką nut ryżowych, a w zasadzie gotowanego ryżu, choć w składzie tego ostatniego nie podano. Jakiś cień trawiastych chmieli też na upartego daje się wywąchać.
    Smak również w dominancie słodowy. Pojawia się śladowa, niewielka goryczka. I trochę trawiastych, może i ziołowych nastrojów. W posmakach lekko słodkawe.
    Żywe, wysokie nagazowanie. Ma orzeźwiać i to czyni.
    Butelka jak u Gringo. Taka realistyczna etykieta, że aż trochę razi. No ale powiew egzotyki. Kapsel z logiem producenta.

    King Chakra nie ma ambicji być ani wybitnym ani nawet ponadprzeciętnym. Zna po prostu swoje miejsce w szeregu. Do wypicia. Tam skąd pochodzi. Tutaj stanowi jedynie kolekcjonerską ciekawostkę. 6 w skali 1-10.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎