Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Taybeh, Taybeh Beer Golden

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Taybeh, Taybeh Beer Golden

    Butelka 0,33 Litra
    Browar Taybeh Brewing Co Ramalah West Bank Palästina
    Piwo Taybeh Beer Golden o zawartosci Alk 5%
    Kolor bursztynowy jasny
    Piana obfita ale niezbyt trwala.
    Slodkawy smak z dziwna aroma dopiero na jezyku wyczuwalna odrobina goryczki.
    Zwazywszy fakt ze kapsel byl czysty bialy nie oplacalo sie wydac 170 €
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Dobrze przeczytałem? Słownie sto siedemdziesiąt euro?

    Słyszalem, że browar został ostrzelany i produkcja była zamknięta, widać na całe szczęście, że stanęli na nogi
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2866

      #3
      Może to piwko jest jeszcze z przed ostrzelania?
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #4
        becik napisał(a)
        Dobrze przeczytałem? Słownie sto siedemdziesiąt euro?

        Słyszalem, że browar został ostrzelany i produkcja była zamknięta, widać na całe szczęście, że stanęli na nogi
        Nie taki znöw nie jestem tylko przecinek zaginal-Naturalnie 1,70€
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          1,70 euro to i tak niedrogo-u nas kosztuje 10,99 zł.Kupiłem ale jeszcze jestem przed degustacją.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            kloss napisał(a)
            1,70 euro to i tak niedrogo-u nas kosztuje 10,99 zł.Kupiłem ale jeszcze jestem przed degustacją.
            u nas to znaczy gdzie?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              W centrum "Blue City" w Warszawie /tam gdzie ludzie zabijali się ostatnio o DVD po 99zł/jest sklep piwny obficie zaopatrzony w egzotykę w znacznym stopniu pochodzącą z firmy z Hamburga "Haus der 131 Biere".

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                no to się tam wybiorę, brrrr, a możesz bardziej sprecyzować w jakim sklepiku tego szukać? czy jest po prostu na jakimś markecie?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  #9
                  Precyzując-sklep piwny w "Blue City" jest na poziomie parteru prawie vis a vis "Piotra i Pawła".

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    #10
                    W końcu wypiłem.Łagodne,wydaje się być bez goryczki ale pod koniec pojawia się umiarkowany goryczkowy posmak,który pozostaje dość długo.Nieco kwaskowate z niewyrażnym,trochę dziwnym,jakby lekko słodowym posmakiem.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      kolor jasnobursztynowy, dobre nagazowanie, klarowne, piana drobna, mocna (tak mi się wydaje, bo szybko wypiłem) zapach słabiutki (chmielowy), natomiast w smaku to jest to co lubię, chmielowo-goryczkowy posmak, dośc mocny, doskonale gasi pragnienie, smak niweluje inne niedoskonałości, napewno kupowałbym częściej gdyby nie ta cena - 10.99 zł za 0.33l.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • beerfan
                        Member
                        • 11-2002
                        • 31

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        kolor jasnobursztynowy, dobre nagazowanie, klarowne, piana drobna, mocna (tak mi się wydaje, bo szybko wypiłem) zapach słabiutki (chmielowy), natomiast w smaku to jest to co lubię, chmielowo-goryczkowy posmak, dośc mocny, doskonale gasi pragnienie, smak niweluje inne niedoskonałości, napewno kupowałbym częściej gdyby nie ta cena - 10.99 zł za 0.33l.
                        Piłem to piwko a raczej jego nowszą wersję tydzien temu w Betlejem.Cena 10 szekli -7,50 zł za 0,33l a dla porównania 0,5 l Maccabi 8 szekli-czyli piwo nawet w swojej ojczyźnie drogie.
                        Smakowo- zgadzam sie z opinią becika wyraziste a jednocześnie lekkie,zdecydowanie lepsze od średnich piw izraelskich
                        Last edited by ART; 28-12-2008, 21:51. Powód: cyt.

                        Comment

                        • Regent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 512

                          #13
                          Lekkie egzotyczne piwo, bez fajerwerków ale jak najbardziej pijalne. Drobne zmiany na etykiecie. Kolejny kraj zaliczony
                          Attached Files
                          Mniej alkoholu w piwach !!!
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Ciek
                            Member
                            • 05-2012
                            • 65

                            #14
                            @Andi

                            czy na butelce była krawatka?

                            Comment

                            • Noriusz81
                              Senior
                              • 11-2008
                              • 388

                              #15
                              Oto i krawatka.
                              Zapomniałem zaprezentować kapsel...
                              A co do piwa - piękna piana i bardzo wysokie (za wysokie) wysycenie.
                              W smaku ok., choć początkowo wysokie CO2 przeszkadzało w odbiorze.
                              Attached Files
                              Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                              Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                              2286 ze 162 krajów
                              Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎