Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bernard, Bohemian Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    To piwo jest straszne. Kompletny niewypał gatunkowy, płaski w smaku, udający belga mózgotrzep. Wylałem w połowie.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #17
      Nie mam ochoty zbytnio rozpisywać się na temat piwa. W zapachu kolendra i owoce, smakowo owocowo-drożdżowo-alkoholowe, zostawia cierpkie uczucie na języku. Słabe piwo, ale tragiczne nie jest, piłem dość zimne, przynajmniej mam kapsel do kolekcji.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #18
        Bardziej niż potworne czy straszne, moim zdaniem pasuje do niego slavoyowe"niewypał gatunkowy"

        Mocno alkoholowe, kolendrowe i drożdżowe. Przyjemność z picia głownie w odniesieniu do potencjalnego upodlenia, jeśli nie bierzesz tego pod uwagę nie pij. Jeśli bierzesz, kup dwa Argusy Portery za tą samą cenę

        Zakup w Lidlu za 4 zł i trochę.

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
          Potworna słabizna. Zdecydowanie odradzam, bo piwo po prostu nieudane, a jak widać po wpisach poprzedników: uporczywie nieudane.
          I kompletnie nie zmieniam swojego zdania. Odradzam. Wróciłem z Festiwalu w Świdnicy i jedyne piwo, jakie znalazłem w lodówce to był Berard Bohemian Ale - niestety. A żeby było śmieszniej i bardziej żenująco, to na kontretykiecie jest: "World Beer Awards - World Best Belgian Style Ale". Dramat. Piwo płaskie, słodkie, bez wyrazu, bez chmielu, bez goryczki, bez słodu.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #20
            Pryjaciel przywiózł z Czech-kompletnie inne piwo niż lidlowskie.

            W zapachu drożdżowe, kolendra, zapach słodki, ale nie alkoholowy. Może troszkę brzoskwinia. Nuta dolna ziołowa, likier ziołowy. W smaku chmielowe, goryczka dość wyraźna, czeska. Piwo pełne, alkohol wyczuwalny na granicy 5vol. Super, wytrawne, solidne, nie taki ulep na pszenicy z wódką jak niegdyś.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • agarth1979
              Senior
              • 06-2013
              • 119

              #21
              Warka: 19.05.2019. Aromat: Lekkie cytrusy, białe winogrona, troszkę chmielu. Piana biała, dość wysoka. Kolor jasno rubinowy, prawie klarowne. Smak: Słodkawe, lekko kwaśne jabłko. Goryczka niska. Czuć rozgrzewanie w przełyku ale 8,2 % nie czuć. Pije się przyjemnie. Wysycenie średnie.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎