Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Náchod, Primator Polotmavý 13%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #16
    Mnie też to piwo świetnie smakowało, treściwe, wytrawne, ze świetną goryczką, której może mu pozazdrościć niejeden nasz krajowy jasny lager. Podczas wypraw do Czech jest to piwo za którym zawsze się rozglądam. Próbowałem inne Polotmave, ale tam już takiej euforii nie było (np Granat z Staropramena).

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      #17
      Nie jestem wielkim miłośnikiem "półciemnych", ale chłody przyszły więc "odświeżam".
      Trzeba przyznać, że to piwo naprawdę jest porządne. Odpowiednia treściwość, karmelowe, acz nie zbyt słodkie nuty sprawiają, że to piwo idealnie do tej pory roku.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #18
        Dobrze zbalansowane. Średnio treściwe, lekko karmelowe, nie pozbawione goryczki. Idealne piwo sesyjne na dżdżyste letnie popołudnia. No, może ciut za mocne bo po 3-4 kuflach głowa trochę przyciężka.

        Ciekawe, że jeszcze nigdy nie piłem butelkowego. Ale po co jak Non Iron pod nosem?
        Last edited by leona; 28-07-2011, 09:55.

        Comment

        • Kwadri
          Senior
          • 10-2009
          • 1216

          #19
          Primátor Polotmavý 13%

          Kolor: Bursztynowy z czerwonawymi odcieniami.
          Piana: Jasnobeżowa, wysoka, puszysta. W kilka minut opada do cienkiej powłoki. Później wysepki i cienki pierścień.
          Zapach: Karmelowy, początkowo z mocno chmielowym tłem. Całkiem intensywny.
          Smak: Karmelowy, ale nie słodki początek szybko dominuje całkiem mocna goryczka, która chwilę zostaje w posmaku. Smaczne.
          Wysycenie: Średniowysokie.
          Opakowanie: Jak na zdjęciu Twilighta.
          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

          Comment

          • karol1000
            Senior
            • 09-2007
            • 1823

            #20
            Kolor: Bursztynowy, lekko czerwony
            Piana: puszysta ale dość szybko znika zostawiając tylko pierścień, ładnie oblepia szkło
            Zapach: Karmelowy, lekko porzeczkowo-kwiatowy, słodki
            Smak: treściwy i silny, na początku karmel i dość silna goryczka, potem na chwile pojawiają się słody z karmelem i na końcu lekka gorzkość. Dość oryginalne i bardzo wyraźne piwo z charakterem
            Wysycenie: ok
            Attached Files
            LP

            Comment

            • robert2
              Member
              • 08-2011
              • 87

              #21
              Bardzo mi to piwo smakowało; kolor ciemny delikatnie czerwony zapach wyrazisty słodowo-karmelowy z nutami chmielowymi piana gęsta wyrazista beżowa długo utrzymująca się smak na początku lekka karmelowość potem dochodzą nuty mocno goryczkowe pozostające do końca wysycenie średnie-podsumowując nie raz po nie sięgnę bo warto skosztować tego piwa

              Comment

              • grodek
                Senior
                • 06-2015
                • 527

                #22
                KOLOR: miedziany, idealnie klarowne.
                PIANA: jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa; średnio obfita, w miarę trwała.
                ZAPACH: słodowy, lekko karmelowy, delikatnie podpalany.
                SMAK: średnio treściwe z przyjemną podbudową słodową, karmelowym i podpiekanym, nieco tostowym posmakiem. Wyraźnie zaznaczona goryczka.
                WYSYCENIE: średnie.
                ÓGÓLNIE: butelka o pojemności 0,5 L z nową szatą graficzną etykiety (zdjęcia nie zrobiłem). Termin do 29.08.19. Dobre piwo, z chęcią jeszcze po nie sięgnę.
                604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grodek Wyświetlenie odpowiedzi
                  ÓGÓLNIE: butelka o pojemności 0,5 L z nową szatą graficzną etykiety (zdjęcia nie zrobiłem).
                  to proszę:
                  Attached Files

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎