Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kocour Varnsdorf, Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vami
    Member
    • 05-2003
    • 34

    #16
    Piana ładna, utrzymuje się długo. Barwa złocista, nieco mętna - zapewne skutek niefiltrowania. Dużym zarzutem dla tego piwa jest moim zdaniem brak charakterystycznego dla amerykańskich chmieli zapachu (a wg etykiety takowe posiada...) i smaku. Goryczka przypomina pilzneńską.

    Comment

    • piotrekkurde
      Junior
      • 08-2013
      • 1

      #17
      Niezłe piwo, goryczka jest przyjemna a piwo pije się świetnie - ale zgodzę się z przedmówcą co do aromatu. Amerykańskich chmieli nie czuć ani w zapachu ani specjalnie w smaku, może to kwestia konkretnej warki (18.11.13), ale tego nie mogę stwierdzić bo piję po raz pierwszy.
      Niezłe, ale do sumeczka i samuraja się niestety nie umywa.

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #18
        KOLOR: ciemnozłoty, klarowne.
        PIANA: bardzo ładna, dość obfita, gęsta i trwała o kolorze złamanej bieli.
        ZAPACH: pierwszy niuch z butelki i odrzuciło mnie - wyraźny ocet. Po przelaniu do szkła było już lepiej. Aromat chmielowy, delikatnie owocowo-kwiatowy. Po czasie wyczuwalna też lekka słodowość.
        SMAK: początkowo lekka słodowość, która szybko przykrywana jest solidną, grejpfrutową, zalegającą goryczką. W tle wyczuwalny chmiel oraz odrobina owoców.
        WYSYCENIE: średnio niskie.
        OGÓLNIE: smaczne piwo, jednak goryczka jak dla mnie zbyt duża i zalegająca. Butelka o pojemności 0,5 L kupiona w browarze. Termin do 29.05.18.
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎