Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Faxe 10%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #16
    piecyk_gazowy napisał(a)
    ZAkupione dziś po 2,99 jest to w sumie cena niewielka jak za piwo zachodnie i za moc .Jednak samokowa ma sie nijak do mocnych i megamocnych(do takich jest zaliczany faxe 10%)polsich piwek,ledwo cvo go wymeczylem co zadko mi sie zdaza .Ogolnie wielkie nieporozumienie te piwko jest poza moca to nic ciekawego w nim niema zdecydowanie wole impreatora ze stajni jablonowa tanszy a i w smaku bije te dunske cos.
    Wiem że ktoś apelował, żeby dać mu spokój, ale nie wytrzymałem - piecyk, czy zdarza Ci się trzeźwieć?
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • piecyk_gazowy
      Senior
      • 05-2004
      • 124

      #17
      Jezeli myslisz ze jestem jakis zulkiem spod sklepem to sie mylisz poprostu lubie mocne piwa i tyle
      !!!! Fuck you prototypy!!!!

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #18
        piecyk_gazowy napisał(a)
        Jezeli myslisz ze jestem jakis zulkiem spod sklepem to sie mylisz poprostu lubie mocne piwa i tyle
        Więc kolejny już apel - pisz człowieku PO POLSKU!
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • piecyk_gazowy
          Senior
          • 05-2004
          • 124

          #19
          po jednym wypitym faxie i zapitym dwoma mocnymi polskimi w upalny dzien to trudno pisac normalnie
          !!!! Fuck you prototypy!!!!

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #20
            piecyk_gazowy napisał(a)
            Jezeli myslisz ze jestem jakis zulkiem spod sklepem to sie mylisz poprostu lubie mocne piwa i tyle
            Już wszyscy wiedzą, że lubisz mocne piwa i chyba mało kto ma pretensję oto do ciebie. Ale naucz się w końcu pisać po Polsku!! Jeżeli ty chcesz żebyś my uszanowali twój gust to ty uszanuj nas i zacznij pisać poprawnie!!

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4994

              #21
              Co to jest zulek?
              5400 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #22
                Cepiacie sie hlopaka.

                Comment

                • STRONG1977
                  Junior
                  • 10-2003
                  • 23

                  #23
                  FAXE RULEZZZZ !!!!!!!

                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    #24
                    Faxe Extra Strong Beer / The Danish Brewery Group A/S (BRYGGERIGRUPPEN A/S) Dania. Alk.10% eks.? Cena 4,10 zł za 0,5l w puszce.

                    Pamiętam jak piłem to piwko jakieś 6/7 lat temu i wówczas nawet mi chyba smakowało, ale albo to piwko tak się zeszmaciło albo moja pamięć zawodzi ( i to dość poważnie ).
                    Piana średnio obfita i średnio drobna, raczej nie trwała.
                    Gazu całkiem sporo.
                    Barwa – i tu mam pewien problem, ponieważ niedostatek oświetlenia powoduje problemy z obiektywną oceną, powiedzmy, że jest jakby złocisto-bursztynowe.
                    Zapach, coś jakby kwaśny, lecz po testach innych piwek parę chwil wcześniej mój węch może już nie najlepiej działać.
                    Smak: na Dzień Dobry, totalny brak goryczki a tego nie lubię. Po chwili do kubków smakowych puka nieprzyjemny smak alkoholu.
                    Nie jest to niestety dobre piwko, są pewnie tacy, którym to smakuje, ale po co wydawać ponad 4 zł jeśli np.: Karpackie lub Van Pur o podobnej mocy kosztują nieco powyżej 2 zł. Więcej po to, nie sięgnę, no chyba że ze względów kolekcjonerskich. Najbardziej udana w tym piwku jest szata graficzna, która jest po prostu ładna.
                    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                    Comment

                    • fat_fire
                      Member
                      • 09-2004
                      • 80

                      #25
                      etykieta to perełka szczególnie w połączeniu z zieloną butelką ale to tyle , piwo paskudne , męczy okrutnie , nigdy więcej , 3,29 zł za butelke 0,5 l

                      Comment

                      • pawelek59
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 195

                        #26
                        W sklepie w Gliwicach, kupiłem Faxe 10% i informacją na kontrze "wyprodukowano w Polsce na zlecenie Faxe..."

                        Comment

                        • grzes_ch
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 612

                          #27
                          Wydaje mi się , że te dwa posty dotyczą polskiego faxe - z moich informacji wynika że duńska 10% była wyłącznie puszkowana ( 0,5l i 1l )

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            #28
                            Produkcja browaru w Rakszawie (27429 i 27430 u mnie na stronie). Zresztą, podobnie jak poprzednio oba Sokoły.
                            Last edited by sopista; 01-06-2005, 09:47.

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              #29
                              Nie wiem czy część wątku nie powinna być przeniesiona do kategorii Polska. Ja w kazdym razie spróbowałem Faxe 10% z Rakszawy. Od razu dodam że będę subiektywny bo dobrowolnie i z przyjemnością jasne piwa pijam znacznie słabsze. Od czasu kiedy powróciłem do zarzuconego na jakiś czas zbierania etykiet, a przy tym zainteresowałem syna zbieraniem kapsli, kupiłem i zdegustowałem kilkanaście gatunków piw mocnych i okazało się że albo one się zmieniły albo mój gust, który bez entuzjazmu, ale pozwolił mi je spożyć bez wyraźnej przykrości. Stwierdziłem nawet że marketowe piwa mocne pod pewnymi względami przypominają piwa słabsze innych marek (co przypominają marketowe słabsze nawet nie wspomnę...). W związku z tym że FAXE zaczęło być polskie (a tylko takowe zbieramy) zakupiłem i zdegustowałem obydwie odmiany. Słabsze wypiłem choć nie przypadło mi zbytnio do gustu, natomiast po spróbowaniu dziesięcioprocentowego natychmiast przypomniałem sobie dlaczego nie lubię piw mocnych. Od dawna nie zdarzyło mi się nie dopić butelki 0,5 l jak miało to miejsce tym razem. Może nie spodoba się to prawdziwym smakoszom ale lubię popić piwem obiad, tym razem jednak było odwrotnie- każdy łyk piwa przekąszałem kotletem. Absolutny brak goryczki i chmielu natomiast wszechobecny smak alkoholu. Przypomniał mi się dowcip że piwo bezalkoholowe może być całkiem znośne, kiedy wlać do niego setkę wódki. Wrodzona tolerancja dla odmienności nie pozwala mi zdyskwalifikować tego napoju, ale ja go nie wezmę wiecej do ust. Nie dziwię się kolegom, którzy w poprzednich postach opisują utratę świadomości po jego zwiększonym spożyciu ale ja w piwie szukam innych doznań...

                              Comment

                              • lapetti2
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 05-2006
                                • 8

                                #30
                                Dla odmiany mój egzemplarz Faxe 10% pochodzi z Poznania, z browaru Unibrew. Zielona butelka 0,5 l zakupiona w czteropaku za 9,99zl.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎