Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg, Tuborg Classic Hvede

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sulfur
    Member
    • 12-2002
    • 95

    Carlsberg, Tuborg Classic Hvede

    Jesli chodzi o dunskie proby z przenicznymi to musze powiedziec ze Tuborg poradzil sobie z tym calkiem niezle.
    Buteleczka 33cl, zawartosc alk. 4.7% obj., o ekstrakcie tradycyjnie nic nie wspominaja.
    Piwko bardzo delikatne, o cytrynowo zoltym kolorze, piana bardzo puszysta, znika dosc szzybko ale na powierzchni utrzymuje sie do konca gruby kozuszek. W smaku bardzo sympatycznie zaakcentowana kwaskowosc.
    Polecam
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    gdzie nabyte, jeśli można wiedzieć?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • sulfur
      Member
      • 12-2002
      • 95

      #3
      Nabywam je w Roskilde - Dania, ale nie widze problemu jesli chcialbyc dostac do sprobowania. Wracam do Polski 12 kwietnia to moge ze soba zabrac i wyslac w specjalnej paczuszce.
      No problem

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Na mojej etykiecie zawartość alkoholu 4,6%.Piana dość obfita i jak na duńskie piwo trwała.W smaku rzeczywiście przyjemne,delikatnie kwaskowate z leciutką słodyczą ale zakończone raczej goryczkowym akcentem.Wyrażnie aczkolwiek subtelnie czuć drożdże.Mętne.W Danii łatwe do nabycia.Cena w przeliczeniu ok 4 zł.

        Comment

        • sulfur
          Member
          • 12-2002
          • 95

          #5
          rzeczywiscie, na mojej etykiecie również było napisane 4,6%. musiałem się "przejęzyczyć"
          A reszta podobne, jednak gdzie dwa języki, tam trzy smaki.

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #6
            Wypiłem wczoraj, ostatnio duńskie piwo jakie mi zostało z wypraw mojego taty!
            Myślę że warto było czekać na spożycie tak znakomitego kąska, piwo dla mnie rewelacyjne, orzeźwiające, kwaskowate, ale nie za bardzo, mętne, osady unoszące się w szklance, gęsta, beżowa piana, wszystko to składa się na tego Tuborga, który bardzo mi odpowiada!
            Ogólnie uważam to piwo za świetne piwo, polecam, szkoda że w Polsce raczej niedostępne.
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎