Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Faxe Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    #31
    Ze wzgledu na zakup Broka-Strzelca przez The Danish Brewery Group nabylem w drodze kupna litrowa puche Faxe za $3.00.

    Puszka jest calkiem ladna, piwo posiada przyjemny dla oka kolor i naprawde niezla piane. Niestety w smaku jest puste a zarazem ciezkie, mocno kwasne z niezbyt przyjemnym nieswoistym posmakiem. Ogolnie - rozczarowanie. Pity po nim Lezajsk smakowal jak nektar bogow. Mam nadzieje ze wlasciciele firmy zastapia to piwo Samborem
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Czapayew
      Senior
      • 10-2002
      • 1966

      #32
      Zakupiłem je w dąbrowskim KAUFLANDZIE w szacie bardzo podobnej do tez ze zdjęcia Andiego, tyle, że o pojemności 0,5 l. Cena - 1,99 PLN. Piwko takie sobie: intesywny słodowy zapach, kolor ciemnej słomki, piana bardzo nietrwała. Smak - lekko bezpłciowy, nic orginalnego.
      Na poczatku chciałem kupić trzy butelki, w sumie nabyłem jedna i to była ilość akurat.
      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

      www.zamkoszlaki.com
      www.piwnekapsle.net

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #33
        Tyle,że teraz Faxe jest robione w Polsce.Na piwie,które kupiłem 2 tygodnie temu jest napis : "wyprodukowano w Polsce na zlecenie",a na piwie,które kupiłem dziś jako producenta wskazano "Royal Unibrew Polska Sp z oo"

        Comment

        • maki
          Senior
          • 07-2003
          • 186

          #34
          To gdzie jest robione????
          W Koszalinie, Jędrzejowie czy w Rakszawie jak w przypadku Sokołów???

          Comment

          • axell
            Junior
            • 11-2005
            • 7

            #35
            fatalne te piwo..nie spodziewałem sie po polskiej produkcji aż takich ochłapów..mało gazowane piana szybko ucieka smak lekko kawaskowaty z odrobiną goryczy która nie długo utrzymuje sie w ustach..nie zrobiło na mnie rzadnego wrażenia..nie jestem ostrym krytykiem piw ale o tym nie wiem co mam powiedzieć dobrego..zwykłe piwo które smakuje typowo jak polski wyrób...ale mi to "słynne duńskie piwo"..na obrone moge powiedzie ,że jest wiele gorszych i bardziej sikowatych browców ale te jest bez duszy bez rzadnego wyraznego posmaku ani zapachu ocena 5/10..

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #36
              Wypiłem wczoraj z litrowej puchy. Kolor - złoto. Piana - szybkoopadająca. Zapach - słodowy. Smak - pełna słodowość, mało goryczki. Nagazowanie - za małe. Opakowanie - wygodne są na imprezie te duże puszki, ale są na nich cuda z tłumaczeniem z angielskiego. Tak ogólnie to piwo tak na 3.7. Dostępne na polskim rynku od wielu lat i nic się nie poprawiło w nim Szkoda według mnie exportować Duńczykom takie piwo - jakby lepszych nie mieli Nie zachwyca, kupiłem w promocji by dostać szklankę
              Last edited by Shlangbaum; 04-02-2006, 17:37.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Manieklbl
                Senior
                • 10-2007
                • 100

                #37
                Kupione w litrowej puszce za 7zł w lubelskim E.Leclerc
                Oto brakujące zdjęcie litrowej puchy
                Attached Files

                Comment

                • bier-man
                  Junior
                  • 03-2009
                  • 24

                  #38
                  Nie zachwyca, ale jak na swoją cenę jest dobre. Ja zakupiłem 0,5 litra w Lidlu (puszka) za 2,20 zł i muszę powiedzieć, że smakuje lepiej niż puszkowany Bosman ale cena taka sama. Zasłużyło na dostateczny ale do wzoru to mu jeszcze daleko. Gazu fakycznie mało, piana znika tak szybko jak bolid Kubicy. Plus za opakowanie - fajna stylistyka.

                  Comment

                  • KajusAnt
                    Senior
                    • 02-2013
                    • 347

                    #39
                    Minęło kilka lat a litrowa puszka nadal w cenie do 7PLN. Dzisiaj zakupiona, piwo średnie niczym się nie wyróżnia. Zmienił się tylko nadruk na puszce.
                    Attached Files
                    Last edited by KajusAnt; 24-09-2013, 16:33.

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      #40
                      Zwykły, prawie bezsmakowy koncernowy eurolager. Pusty i mocno nijaki nawet w swojej kategorii. serio ludzie to kupują?

                      Comment

                      • duvel88
                        Senior
                        • 12-2012
                        • 134

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zwykły, prawie bezsmakowy koncernowy eurolager. Pusty i mocno nijaki nawet w swojej kategorii. serio ludzie to kupują?
                        Nie, na niby.

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie, na niby.
                          Aha, dzięki

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie, na niby.
                            BTW, wrzuciłem "wszystkie posty użytkownika" z Twoim nickiem i dochodzę do wniosku, że musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

                            Comment

                            • duvel88
                              Senior
                              • 12-2012
                              • 134

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                              BTW, wrzuciłem "wszystkie posty użytkownika" z Twoim nickiem i dochodzę do wniosku, że musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.
                              Widać wyciąganie wniosków nie jest twoją mocną stroną "expercie" od wszystkiego . oryginalne Faxe jest nieco lepsze niż dostępne w Polsce, ale i tak nie urywa pewnej części ciała
                              Last edited by duvel88; 02-03-2015, 15:59.

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #45
                                Specjalna partia dla Biedronki? Mamy to obcykane!
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎