Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kronenbourg, 1664

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #46
    BARWA: Złocista ze sporą ilością pływających paprochów,mimo to piwo było przejrzyste. [3.25]
    PIANA: Biała,wysoka,drobno i średnioziarnista. Po 3.5min., opadła do 0.5cm,ładnie krążkowała i pozostała do końca. [4.25]
    ZAPACH: Słodkawy,głównie słodowy oraz lekko owocowy i zbożowy. W puszce następnego dnia utrzymał się wyraźny zapach syropu glukozowego i słodu. [3]
    SMAK: Słodowy z lekkimi akcentami owocowymi i zbożowymi. Piwo było słodkawe i nieco wodniste z niewielką goryczką. [3.25]
    GAZ: Znaczny,utrzymał się do końca w dużej ilości. Trochę kłujący w język. [4]
    OPAKOWANIE: Puszka o pojemności 500ml,niebrzydka. Podany skład,ekstrakt nieznany. [3.5]

    UWAGI: Trwałość do lipca 2015,wypite 3.grudnia'14. Wypite,zaliczone...nie było złe,ale drugiej puszki bym nie zmęczył.

    Comment

    • slyboots
      Senior
      • 03-2014
      • 292

      #47
      Jak najbardziej zwykły koncerniak jakich wiele w Polsce i nic specjalnego. Ostatnio dość sporo sie ich napiłem i takie mam o nim zdanie.

      Jak tanie to brać a jak drogie to unikać

      Cooper masz rację w 100%

      Pozdrawiam
      Last edited by slyboots; 31-05-2015, 19:39.

      Comment

      • Admirador
        Senior
        • 03-2015
        • 431

        #48
        Puszka z Lidla z datą 03/16.
        Nie spodziewałem się wiele, więc trudno powiedzieć żebym był rozczarowany.
        Ale piwo niewarte nawet tej ceny za jaką jest u nas sprzedawane. Aromat nie odrzuca, ale w smaku jest już fatalnie. Dziwny, słodkawy posmak przełamany czymś sztucznie/chemicznie kwaśnawym. Nie ma sensu się rozpisywać...
        Nie wiem czy jest gorsze czy lepsze od Tyskiego lub tym podobnych piw produkowanych u nas (bo od dawna staram się takowe omijać). Ale niedobre jest na pewno. Raczej nie dopiję do końca.
        Zdecydowanie odradzam.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12205

          #49
          Click image for larger version

Name:	img_20230430_135737861_hdr.jpg
Views:	30
Size:	33,9 KB
ID:	2332399 Z dodatkiem pozasłodowym, ale w sumie dość poprawne. 5% alk.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎