Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kronenbourg, La Réserve Maître Kanter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Radegast
    Senior
    • 02-2001
    • 1124

    #31
    W obecnej chwili pijam krona prawie codziennie, podaje sobie go w butlach 0,25 (ta pojemnosc jest tu b.popularna) i musze przyznac iz jest to jedna z najlepszych 'wod' gazowanych wytwarzanych przy batrzeniu na cene w tym kraju.
    Nie chce oceniac tego piwa tak do konca, doputy nie poznam calego asortymentu piwnego narodu wina i serow i choc moj czesty wybor piw nie pochodzenia francuskiego moze sugerowac tylko jedno, to jednak nie mniej proponuje zasmakowac charakteru produkcji bedac w danym kraju.
    Last edited by Radegast; 15-08-2005, 19:25.
    Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

    Comment

    • Radegast
      Senior
      • 02-2001
      • 1124

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Radegast
      W obecnej chwili pijam krona prawie codziennie, podaje sobie go w butlach 0,25 (ta pojemnosc jest tu b.popularna) i musze przyznac iz jest to jedna z najlepszych 'wod' gazowanych wytwarzanych przy batrzeniu na cene w tym kraju.
      Nie chce oceniac tego piwa tak do konca, doputy nie poznam calego asortymentu piwnego narodu wina i serow i choc moj czesty wybor piw nie pochodzenia francuskiego moze sugerowac tylko jedno, to jednak nie mniej proponuje zasmakowac charakteru produkcji bedac w danym kraju.
      Przepraszam ale ten tekst powinien znalesc sie tam:http://www.browar.biz/forum/newreply...reply&p=485963 czyli na temat
      Kronenbourg - Kanterbrau. Jeszcze raz przepraszam, pocieszeniem moze byc to iz w tym tekscie jest cos na temat browarnictwa Francji
      Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #33
        Trochę się zmieniło od czasu postu Becika. Przedewszystkim Kanterbrau należy do Kronenbourga więc nie ma już problemu jaki to browar
        Po drugie lifting etykiety (jak się uda to poniżej jest zdjęcie).
        Niestety to tyle jeśli chodzi o zmiany. Piwo w dalszym ciągu nie powala smakiem. Piana zniknęła zanim zdążyłem dobrze zacząć spijać szklankę. Jak dla mnie nic szczególnego.

        Cena w Carrefour Annecy: € 1.08
        Attached Files
        Last edited by kony; 16-02-2007, 22:26.

        Comment

        • zolwixx
          Member
          • 03-2008
          • 42

          #34
          mnie to piwo baaaardzo smakuje, smialo moge powiedziec,
          ze jest to jedno z lepszych piw jakie pilem do tej pory i nie zgodzilbym sie,
          ze Kelt smakuje lepiej (mam wrazenie ze pogorszyl sie w porownaniu
          z rokiem ok 2002-'03). smialo moge rowniez przyznac racje, ze mimo to
          jest zdecydowanie za drogie, ale z pewnoscia siegne do niego nie raz.

          choc i tak wiem, ze moja opinia sie nie liczy, bo sa tu uzytkownicy
          starsi stazem i nie trujacy sie Amsterdamem Maximatorem

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎