Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mythos, Mythos Hellenic Lager Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    Nagazowanie bardzo trafione (lekko czuć je w sutach i nie pozostaje na języku).
    Buaaahahahah
    Ja wiem, że to literówka, ale nie mogłem się powstrzymać, od razu skojarzyło mi się to z jedną obleśną reklamą gum Mentos.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #17
      Faktycznie nieźle wyszło

      Mi też od razu skojarzyło mi się teraz z tą reklamą, na której facetowi sutki rosną
      Last edited by Shlangbaum; 28-09-2006, 21:28.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23798

        #18
        to nie mógł być zbieg okoliczności
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          teraz piłem wersję butelkową, jest dobre tylko jedynym mankamentem byla zbyt duża ilość gazu przez co piwo było zbyt szczypiące i zbyt ostre, dołączam skan kapsla
          Attached Files
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Borysko
            Senior
            • 02-2004
            • 1144

            #20
            Konserwę z tym napojem dostałem od rodziców jako prezent z wakacji (jeszcze pamiętają że mają syna )
            Zaskoczyła mnie piana - gęsta i kremowa że ho ho! Opada wolniej niż średnia dla jasnego lagera. Więc tu daję dużego plusa. Kolorek raczej z tych jaśniejszych, mnie pasuje do gatunku mediterranean pils
            Zapach z tych słabszych, lekko kwiatowo - chmielowy, z nutą drożdżowo-kwaskową.
            Smak - klasyka gatunku piw basenu morza śródziemnego - lekkie, delikatne, leciutko słodkawe, nieco słodowe. Goryczki niewiele. Taki napój do gaszenia pragnienia i popijania jedzenia w knajpie. Kojarzy mi się ze smakiem Koelscha.
            Jest to jedno z tych piw, które znacznie zyskują ze względu na ewentualne związane z nimi wakacyjne wspomnienia, choć i bez tego wypijam bez przymusu.

            Comment

            • Sven
              Senior
              • 09-2003
              • 1211

              #21
              Lekkie, bez charakteru, na upaly. Bez rewelacji, nie pozostawia posmaku.
              Celia, cerevisia et conventus.

              Comment

              • Candlekeep
                Senior
                • 11-2007
                • 367

                #22
                Mythos to jak dla mnie jedno z fajniejszych piw śródziemnomorskich. Cenię je wyżej niż piwa włoskie. Lekkie, delikatne... U nas zapewne dostałoby bardzo kiepskie recenzje, ale w upale krajów południowych sprawdza się bardzo dobrze. I o to chodzi...

                Comment

                • Out_Of_Time_Man
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 8

                  #23
                  Pilem Mythosa w w Brugge, w Belgii w punkcie z greckim fast foodem . Zaskakujacy dobry, lekki orzezwiajacy lager. A to, ze smakowal nawet pity pomiedzy belgijskimi specjalami piwowarskimi mowi samo za siebie

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    #24
                    Piwo w tym sezonie wygląda tak.
                    Co do walorów - typowe lekkie południowoeuropejskie piwo na upały. Bez rewelacji.
                    Ceny nie znam, dostałem w prezencie.
                    Attached Files

                    Comment

                    • otvirak
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 766

                      #25
                      Ło matko

                      Najbardziej rozpowszechnione, a zarazem najbardziej podłe piwo na Krecie. Zapach między mokrym mopem a pestycydami, smaku nie stwierdzono, zbyt duże wysycenie i zero informacji o ekstrakcie i zawartości alkoholu. Raz i nigdy więcej
                      niepoprawny czechofil


                      Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                      WISŁA MISTRZ!

                      Comment

                      • dryx
                        † 1966-2017 Piwosz w Raju
                        • 04-2002
                        • 1735

                        #26
                        Parametry bez zmian, puszka 0,5 l. Nowy design. Kolor jasnosłomkowy, piana niska, krótkotrwała, szybko opada. Zapach ledwo wyczuwalny, trochę czuć zboże. W smaku płaskie, nijakie. Nagazowanie bardzo słabe, praktycznie go nie ma. Może na greckie upały jest dobre, ale pite w Polsce jest słabym i niczym nie wyróżnjającym się piwkiem.
                        Attached Files

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #27
                          Fatalne piwo na poziomie Tyskiego. Nie ma co się nad nim rozwodzić.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            #28
                            Mając do wyboru Mythosa i wodę mineralną - wybieram oczywiście wodę... Tragedia, nie piwo. Piłem go w Grecji. Ani klimat, ani lokalizacja - nic go nie ratuje. Może faktycznie eksportowe wersje są lepsze? - ja jednak podziękuję i nie spróbuję.

                            Comment

                            • skitof
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 2478

                              #29
                              Piwo o takiej zawartości alkoholu powinno być pilznerem. Ale zrobiono z niego lagera o mniejszej goryczy i większej słodowości i silnie kwiatowym aromacie.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #30
                                Dostałem od sąsiada jak wrócił z Grecji i powiem , że nie było jakieś rewelacyjne, ale w końcu po tamtych słodkawych, trafiła się w końcu jakaś goryczka.Trochę czuć metaliczności(pucha 0.33), piana ,że tak napiszę względna, nawet za szybko nie opada, barwa jasno złota.Da się wypić.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎