Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

?, Grafenwalder Pils (dla Lidla)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    ?, Grafenwalder Pils (dla Lidla)

    Alk. 4.8%
    Piana śnieżnobiała, tworzy się gęstą czapą i utrzymuje do końca picia. Barwa zbyt jasna, słomkowa.
    Smak jakiś taki płaski, niska ale wyczuwalna w tle goryczka. Przeciętne piwo ale całkiem wypijalne w przeciwieństwie do wylanych do zlewu piw z Krajana i Jagiełły.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Hrustgurd
    Senior
    • 05-2007
    • 431

    #2
    Kupione przez przyjacela w Helsinkach.

    Piana: prawie bez piany, jednak gaz podnosil sie z dolu
    Kolor: bursztynowy
    Zapach: kwaskowy, jak od jabkowego soku, zelony
    Smak: w smaku jednak jablka juz nie ma. Ale i zostal sie tylko jeden slod. Lekka, prawie nic nie wazaca goryczka w koncu

    Wieczorem spojrze na puszku uwazniej
    Attached Files

    Comment

    • Cyssiek
      Member
      • 05-2011
      • 93

      #3
      Jak na moje oko - piwko wyjątkowo obleśne. Kojarzyło mi się z brydkimi kobietami i grubymi oktoberfestyńczykami (???)
      Goryczka mocna, ale słaba w smaku. W sumie niewiele z niego pamiętam, bo połowę wylałem. Nie polecam.

      ALE... Hefe weissbier jest moim zdaniem znakomite!
      "Goolman to jest trunek boski, pisał o nim Kochanowski"

      Comment

      • MlodyPiwosz
        Member
        • 04-2012
        • 73

        #4
        Piłem je w Hamburgu na wakacjach i to jeszcze z plastikowej butelki (typowe dla niemieckich piw) . Po wlaniu do szkła myslalem ze nie będe w stanie go wypić . Było dość tanie bo chyba z 27 euro centów za buteleczkę Odrazu mi ochota naszła hehe .Polecam

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎