Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baltika, Baltika 8 Pszenicznoje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • minib00m
    Member
    • 11-2012
    • 60

    #31
    Piana super, typowa dla weizenow wysoka, gesta i kremowa. Zapach dosc intensywny, pszeniczno owocowy. W smaku zbyt delikatne jak dla mnie, ale wodnistosci nie ma. Slodkawy posmak. Dodatkowo czuje przyprawy, ale moj amatorski jezyk nie potrafi ich zidentyfikowac, nie sa zbyt intensywne, na plus. Ogolnie POLECAM.

    Comment

    • CyboRKg
      Senior
      • 04-2010
      • 593

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      To trochę Staryj Mielnik mnie zmylił i zochydził do rosyjskich piw.
      Seria "Staryj Melnik iz Boczonka" czyli "Stary Mlynarz prosto z beczki" jest lepsza zdecydowanie od zwyklych Starych Melnikow, jak i od wszystkich piw z browaru Baltika bez wyjatku!
      Last edited by CyboRKg; 16-11-2012, 00:33.
      "Jedno pivo ne vadi!"
      "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #33
        W sumie nie spodziewałem się niczego szczególnego po tym piwie, a muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Na duży plus należy zapisać pianę, która jest niesamowicie obfita i utrzymuje się praktycznie przez cały czas. Piwo to jest niesamowicie aromatyczne i esencjonalne. Można wręcz powiedzieć, że przez to bardziej pasuje na zimową porę niż na lato. W smaku i zapachu jest to co powinno być obecne w każdym klasycznym pszeniczaku, czyli banan i goździki. Są one tak mocne, że niestety przykrywają trochę zbożową podstawę, a całości brakuje nieco kwaskowatości, która sprawiłaby, że piwo to byłoby nieco lżejsze w odbiorze. Jednak podsumowując zalety przeważają nad niedociągnięciami i pszenica z Baltiki prezentuje się na prawdę nieźle.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          #34
          Świetna pszenica, tak intensywnego bananowego aromatu dawno nie czułem w piwie pszenicznym, piana dosyć wysoka, jednak dosyć szybko opada do centymetrowego kożuszka, wysycenie troszkę za duże, ale mi to nie przeszkadza. Najciekawsza propozycja z wszystkich próbowanych przeze mnie piw z Baltiki.
          Last edited by Mario_Lopez; 09-03-2013, 20:32.
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎