Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Efes (Piwowarnia Moskwa), Staryj Mielnik Zołotoje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Efes (Piwowarnia Moskwa), Staryj Mielnik Zołotoje

    Butelka 0,5 litra, alkohol nie mniej niż 5,2 %, import prywatny,moje piwo przyjechało z Moskwy, robione jest jeszcze w Rostowie nad Donem i w Ufie
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, średniowysoka, opadła po 5 minutach, został gruby kożuszek który w postaci pływajacych plam z piany utrzymał się do końca dekustacji
    Zapach - chmielowo-słodowy, wyraźny
    Gaz - w normie
    Smak - chmielowo-słodowy, wyraźny chmiel, lekko słodkie z delikatną goryczką, która w miarę picia zwiększa swą moc
    Dobre piwo do gaszenia pragnienia .Piwo od daty produkcji wazne 1 rok. Butelka z tłoczniami (oczywiście wiatraki).
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Fotka:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Wrażenia smakowe bez zmian. . Butelka posiada specjalne zagłębienia na palce.
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Kolesław
        Senior
        • 03-2004
        • 1130

        #4
        Opakowanie (j.w., bo od sibarha) ma mu chyba nadać sznyt nowoczesności, by nie powiedzieć high technology. No i taka to koncernowa nowoczesność - wygląda intrygująco, butelka klei się do ręki, a co z w niej?
        Aromat płaski. Blada słoma. Piana drobnoziarnista i wysoka, ale opada szybko i nie pozostawia śladów. Gaz pojawia się po wstrząśnięciu, syczy i już go nie ma. Smak nijaki, bez wyrazu. Ani tu słodu, ani chmielu nie czuję. Nie mówiąc o bardziej wyrafinowanych nutach. Nie ma też smaków i aromatów wrogich.
        Zupełnie neutralne, czyli wypijalne.
        Przynajmniej moje, też warzone w Moskwie.

        Comment

        • Hrustgurd
          Senior
          • 05-2007
          • 431

          #5
          Znowu wrocili do papierowa etykitki.

          Piana: dobra, stala nie zwykle dlugo
          Kolor: zlocisty
          Zapach: lekki slodowy, prawie nie czuje sie
          Smak: slodki, przyjemny slodowy, zrownowazona gorycz na koncu. piwo nie suche, zostalo sie na jezyku.
          Attached Files

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #6
            Zołotoje

            Kolor: Jasnozłoty.
            Piana: Śnieżnobiała, wysoka. Dziurawieje i opada szybko do wysepek i pierścienia.
            Zapach: Słodowo-koncernowy. Słabo intensywny i mało zachęcający.
            Smak: Bezpłciowy, mdły. Gorycz prawie nie wyczuwalna, bo przeważa mdły posmak. Nie smakowało.
            Wysycenie: Średniowysokie.
            Opakowanie: Jak na powyższej fotce Hrustgurda. Ekstrakt 12,2 %.
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #7
              Dla mnie bez większych zachwytów. Lekkie piwko na lato, lekko chmielowe, choć przewarza słodowa słodycz. Wypijalne, ale nic więcej. Nie ma sensu do niego wracać.
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎