Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

InBev Romania, Noroc Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    InBev Romania, Noroc Pils

    Noroc Pils/po polsku "Na zdrowie"/.Alkohol 4%,Ekstrakt 9,8%.Mizerne piwo-słabo zgazowane przypominające niektóre polskie piwa z lat 80-tych
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Teraz to piwo firmuje Interbrew Romania.
    Odświeżyłem sobie wspomnienia.
    Piwo lepsze niż poprzednio ale zmieniło się w kolejny przemysłowy pils bez własnego charakteru.
    Umiarkowana goryczka z nieco syntetycznym posmakiem-szczęśliwie niezbyt silnym.Generalnie standartowe.

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Moje miało 4,2 % alk.
      Zielona butelka Euro i ilość ekstraktu w piwie nie obiecują zbyt wiele. Ale zważywszy na te okoliczności, moim zdaniem, w tym piwie jest jednak coś pozytywnego.
      Aromat niespodziewanie całkiem wyraźny. Miałem wrażenie, że był w nim zapach świeżo przetartego drewna. Piana zacna - gęsta i trwała.
      Kolor przyzwoity - trochę więcej niż słomka.
      Smak nijaki, ale nie paskudny.
      Żona moja akurat piła równolegle Radebergera, który był oczywiście pod każdym względem (pod względem koloru to może nawet nie koniecznie) lepszy. Łykałem ukradkiem z jej szklanki i gdy wracałem do swojej, to nie doznawałem szoku. Tyle, że w NOROCU po Radebergerze, to już wcale chmielu się nie czuło.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Nadal jest to łagodny, lekki pilsik bez aspiracji do czegoś więcej niż zaspokojenie pragnienia w upalny dzień.
        Attached Files

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Moje miało 4,9% i 9% ekst:
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            moje alk 4.9%, ekstrakt 9.3%, dość leciutkie, słabiutkie ale spokojnie wypijalne
            Attached Files
            Last edited by becik; 21-06-2010, 19:36.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Noriusz81
              Senior
              • 11-2008
              • 388

              #7
              W chwili obecnej piwo utraciło w nazwie "Pils" i pozostało: Noroc Blonda.
              Parametry 2013 to: 4,5 % alk. obj. i 10,2 % ekstr.
              Piwo wypiłem w ilości 500 ml i uważam, że należy mi się z tego tytułu medal/order *
              * - niepotrzebne skreślić

              Póki co, jest to najgorsze z kilku kosztowanych tamtejszych napitków.
              Attached Files
              Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
              Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
              2286 ze 162 krajów
              Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎