Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fuller's, India Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Boniu
    Junior
    • 09-2013
    • 18

    #16
    Kolor: Jasny bursztyn, odrobinę zmętnione
    Piana: Dość gęsta, opada dość powoli, zdobi szkło ale bez szału
    Zapach: Jak dla mnie zbyt słaby, delikatne nuty cytrusowe i jakby ziołowe
    Smak: Wytrawne, delikatna słodowość daje się wyczuć, ale zdecydowanie dominuje goryczka, która niestety bardzo szybko znika.
    Wysycenie: Mocne, zdecydownia zbyt mocne jak na IPA
    Opakowanie: Bardzo ładne i stylowe
    3+/5
    It's a god damn shame, when a grown ass mayne complains about the pain that he had to maintain,
    when all he had to do is use his brain and make a change, thats a god damn shame.

    Comment

    • Admirador
      Senior
      • 03-2015
      • 431

      #17
      Etykieta się trochę w międzyczasie zmieniła. Piję piwo z datą 11/08/2016.
      Nie mam pod ręką dobrego aparatu, więc linkuję:


      Kolor; bursztyn, lekko zamglone
      Piana: bardzo ładna, wysoka, ale niestety szybko opada.
      Aromat: zadziwiająco mało intensywny. Jest chmiel, jest karmel, ale to wszystko mało wyraźne. Jak czytałem, że ktoś wyczuł tu pomarańcze albo inne cytrusy, to jestem pod wrażeniem . U mnie nic z tych rzeczy.
      Smak: goryczka średnia (jeśli to polskie piwo, które wczoraj piłem rzeczywiście miało deklarowane IBU 60, to tutaj jest dużo mniej), taka pestkowa, może rzeczywiście coś z grapefruita, gdzieś daleko w tle jest. Jak to określiła moja małżonka piwo jest "delikatne". Nie nie wiem czy w przypadku IPA to komplement
      Pije się dobrze, piwo nie jest złe, ale sprawia wrażenie cokolwiek wodnistego i nie nadzwyczajnie ciekawego. Mało się tu dzieje, że zacytuję pewnego znanego blogera.
      Wysycenie: jak dla mnie wysokie.
      Ogólnie: Niezłe piwo. Ale nic specjalnego. Nie wiem ile kosztowało, bo dostałem w prezencie, ale mogę się założyć, że za te pieniądze można kupić dużo lepsze polskie IPA i jeszcze zostanie reszta. O tempora, o mores

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎