Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kot domowy = BIGB warka nr.XVIII

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    Kot domowy = BIGB warka nr.XVIII

    Piwo marcowe
    Jasno bursztynowo-złote piwo o pięknej gęstej pianie, z gazem delikatnie pieszczącym język. Bardzo sycące z nutkami karmelowymi, delikatną goryczką i wyraźnym słodowym posmakiem. Dla mnie jedno z najlepszych piw domowych jakie piłem i niech potwierdzeniem tych słów będzie fakt, że recepturę na nie znam na pamięć i będzie jednym z pierwszych piw jakie nawarzę jesienią.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Pyszne piwko, tylko oberwało nam się butelką bez etykiety - za karę brak zdjęcia

    Ciemny bursztyn, klarowne, pianka jak należy, nagazowanie też.
    Fajny słodowy posmaczek, chmielu nie za dużo, nie za mało... Posmak lekkiej belgijszczyzny

    Bardzo smaczne piwo, jak zresztą zwykle z tego browaru.

    Warzcie długo i szczęśliwie i nie zwalajcie ze mnie pomysłu rozdawania butelek 0,33 l - ja chcę 0,5l!!!

    P.S. To pisałam ja, Marusia
    Last edited by slavoy; 27-09-2004, 20:31.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #3
      Nieskromnie powiem, że to faktycznie dobre piwko...było No może jeszcze jest, ale zostało tylko kilka smętnych flaszek. Jest to skutkiem tego, że nie przewieźliśmy tej warki do leżakowni u moich rodziców i sukcesywnie i z lubością uszczuplaliśmy jego stan butelkowy Także specjalnie się nie wyleżakowało i jest to jedna z tych warek opatrzonych klauzulą "koniecznie powtórzyć"
      No i z tego co wiem to będzie produkowane na naszej licencji przez ZPD "Brodarek"

      P.S. Dziękujemy za pozytywne recenzje i jesteśmy bardzo dumni z tego kociaka
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
        [...] jest to jedna z tych warek opatrzonych klauzulą "koniecznie powtórzyć" [...]
        ... i tak ma zostać! (w każdym odcinku )

        Mój "Kot" był do wczoraj - wg oświadczenia rzecznika prasowego BIGB-y - ostatnim żyjącym okazem tego gatunku...

        Był on koloru ciemnobursztynowego, bardzo ładnie wyklarowany, widoczne były liczne, drobne bąbelki gazu; bardzo przyjemnie gazowały przez cały czas. Piana biała, nie za wysoka, ale b. zwarta i trwała, trzymała się dłużej niż samo piwo. Zapach łagodny, karmelowo-słodowy, kilka nut owocowych. Smakowało rzeczywiście pysznie - delikatna goryczka, przyjemny posmak słodu i karmelu, wszystko świetnie zharmonizowane: czysta przyjemność.

        Butelka "zwierzyniecka" 0,33, etykiety nie znalazłem, kapsel z napisem "Kd", wykaligrafowanym zielonym markerem.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Etykiety nie było, bo była to jedna z niewielu warek, do której etykieta tak na prawdę nie powstała - głównie z powodu, że sami ją szybko wypiliśmy
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎