Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bielski Browar Domowy Svena - Ciemniak Bielski (nazwa tymczasowa)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Bielski Browar Domowy Svena - Ciemniak Bielski (nazwa tymczasowa)

    Dzięki Svenowi miałem przyjemność skosztować ciemniaczka bielskiego jego własnej produkcji oczywiście

    Ciemniak dotarł do mnie po wielu przygodach z uwzględnieniem życzliwej przychylności barmanów i barmanek opolskiego Dworku

    Jak się prezentuje piwko można ocenić samemu zerkając do galerii:


    Piana: kremowa w kolorze, o drobnych pęcherzykach, utrzymuje się kilka minut i pozostaje w postaci cieniutkiego dywaniku.

    Kolor: co prawda na zdjęciu wygląda na brunantnoczarne, ale kolor pod niezbyt intensywnym światłem plasuje się w okolicach mahoniu, klarowność byłaby świetna gdybym zostawił cienką wartwę osadu na dnie butli.

    CO2: wystarczająco, choć mogłoby być spokojnie ciut więcej.

    Zapach: dominuje winno-owocowy, z dobrym piernikiem w tle

    Smak: kwaskowe, tu też nieco owocowych nutek, leciutka goryczka bardzo łagodnie objawia się zanikająco podczas przełknięcia, pod koniec wydaje się nieco wodniste w konsystencji. Dobrze gasi pragnienie i nie jest zbyt mocne.

    Opakowanie: tradycyjne EURO z etykietą zastępczą

    Ogólnie ciemniaczek jest całkiem przyjazny i oku i podnienbieniu, te owocowo-winne aromaty mogą co prawda nieco przeszkadzać, ale nie jest to jakis spory mankament. Wizualnie za to bez zastrzeżeń
    Attached Files
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎