Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrobrowar Piwoholiczny - piwo pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Mikrobrowar Piwoholiczny - piwo pszeniczne

    12,5 blg
    4% alk.
    Bardzo smaczna pszenica - intensywny smak - mocno goździkowo-bananowy, ładny kolor. Piana drobnoziarnista, ale niezbyt wysoka. No nic dodać, nic ująć po prostu, tylko pić
    Attached Files
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    #2
    Kolejne pyszne piwko w wydaniu Jerzego Kolor piękny....w koncu widać to nieco wyżej w poście Marusi.Piana drobnoziarnista dosyć długo sie utrzymywała.Zapach pszeniczny...nakłania do wypicia.Smak goździkowo-bananowy bardzo intensywny.Piwko bardzo godne wypicia
    chickkiller :)

    Comment

    • Karolinka
      Senior
      • 02-2002
      • 129

      #3
      Jerzy nie krzycz! Nie, nie zapomniałam, takiego smaku się nie zapomina :-]

      Jerzy poczęstował mnie swoim pszenicznym, no cos niesamowitego. Ale zanim skosztowałam to przeprowadziłam test:
      Czas opadu piany: pierwsze 10 min wytrzymałam, kolejne 10 poszła 1/3 piwka... potem jeszcze 20 min a piana dalej... no aż wreszcie ja spiłam, ale i tak nie dawała za wygraną, no i biała korona pianki utrzymywała się, aż nie opróżniłam pokala!
      Zapach: bardzo świeży i lekki
      Kolor: złocisty, zawiesina drożdży wprowadziła oczekiwaną mętność,
      No i przejdźmy do smaku: pyszne... Jerzemu udało się uzyskać pełny smak pszeniczniaka, jak dla mnie rewelka!
      Piwoszka Karolcia:)

      --------------------------------

      Comment

      • mjp
        † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
        • 02-2004
        • 954

        #4
        Wyjątkowo zimny maj

        Piwo pszeniczne
        12.5 BLG
        Browar Piwoholiczny
        Piwowar Jerzy.
        Bardzo smaczne, pszeniczne piwo. Kolor jasno złoty, aż chciałoby się rzec pszeniczny.... Piana gęsta, niezbyt obfita, utrzymująca się przez cały czas trwaia degustacji. Nagazowanie jak dla mnie w sam raz. Niezbyt mocno chmielone jak przystało na pszeniczniaka. Za to aromaty bananowo goździkowe....... Sama przyjemność. No i dodatkowa zaleta.... Ta świadomość, po degustacji pierwszej butelki, że w lodówce jest jeszcze jedna..... Niestety, teraz nie ma już żadnej....
        Maciek
        Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎