Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sztab, Poborowe (warka nr 1)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    Sztab, Poborowe (warka nr 1)

    Piwo testowane na wieczorku literackim u Dzika, w towarzystwie tegoż, Boryska i lzkamila.
    Testowana butelka była zgodnie z etykietą przeznaczona imiennie dla Dzika, tym bardziej dziękuję więc za możliwość skosztowania.

    Opakowanie fantastyczne! Do zwierzynieckiego granata doskonale pasuje "poborowa" etykietka.
    Kolor brązowo-czerwony, względnie klarowny (oceniane po pokalu lzkamila, ponieważ mi się dostały męty z dna ).
    Zapach niezbyt mocny, leciutko palony.
    Smak niezbyt silny. W miarę dobrze wyczuwalna "ciemniakowatość". Czuć że to piwo z ekstraktów, ale pije się świetnie, bardzo mi smakowało.
    Last edited by Twilight_Alehouse; 08-08-2005, 19:39.
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #2
    Jasnobrązowy kolor, w moim pokalu też było lekko mętne ale mi to wcale nie przeszkadzało.
    Mała piana, lekko nagazowane. Zapach kawowy, słodkawy. Smak karmelowy, owocowo-kwaskowy, ze słodko-kawowym posmakiem. Etykietka - mistrzostwo świata, dla mnie ten pomysł przebój roku!
    Ahumba, dzięki za uwarzenie i poczęstowanie, Dziku - za podzielenie się.
    Bardzo udany debiut piwowarski Ahumby
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Bardzo smaczne ciemne piwko, gratulacje, pierwsza warka zaliczona na medal! Jak piwko wygląda i smakuje opisali koledzy powyżej, ja tylko dodam, że fajnie dość mocno goryczkowe i wcale nie takie znowu delikutaśne w smaku - koledzy chyba za duzo broszur wcześniej przeczytali

      A etykieta to mistrzostwo świata! Szkoda, że musiałam dzielić to piwo pomiędzy nas Czterech z Portierni
      Attached Files
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎