Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Trzech Nestorów, Concerto di chmiello

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    Browar Trzech Nestorów, Concerto di chmiello

    Bączek 0.33 litra otrzymany od Sopisty w Żywcu ze zgrabną etykietą.
    Gdy nalałem przez chwilę myślałem, że to jakiś "belg", bo pełno owocowych nut i goryczki mimo schłodzenia. Patrząc już na skład to można powiedzieć, że udany produkt.

    Kolor złoto-pomarańczowy, w zapachu jak wspomniałem owocowe nuty, zakrywające aromat chmielowy. W smaku wyraźna goryczka przy przełknięciu, w pierwszej fazie jednak odrobina karmelowych akcentów. Przewija się też kwaskowy akcent. Piana i nasycenie średnie, ale to wina raczej zbytniego schłodzenia. Ogólnie: pycha! Gratuluje panowie udanego wspólnego debiutu zacieranego.
    Last edited by e-prezes; 20-06-2006, 13:04.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Potwierdzam, bardzo smaczne piwko, fajnie nachmielone, aromatyczne, treściwe. Piąteczka, tak trzymać!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Mnie też smakowało. Smak pełny, bogaty, trwała piana, ciekawy zapaszek, mniam

      Szkoda że tylko bączek

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Bardzo dobre piwo o barwie starego złota z przecudną , gęstą, do ostatniego łyka utrzymującą się na powierzchni piwa pianą. W zapachu przede wszystkim wyczuwalne nuty owocowo-słodowe, a dopiero w tle, nieśmiale - pojawia się nuta chmielowa. Nagazowanie średnie. Smak - doskonały, choć zupełnie "odwrotny" do zapachu. Na pierwszym planie wyczuwalne są nuty chmielowo-goryczkowe, a dopiero w tle pojawiają się, wyraźne - a i owszem, nuty owocowo-słodowe. Jak dla nas to typowy ale. I to bardzo dobry ale!
        Gratulacje!!!!


        PS. Zdjęcie nie najlepsze, ale to ostatnie zdjęcie naszego aparatu, na akumulatorach, które stanowczo odmówiły posłuszeństwa, domagając się należnego im posiłku, natychmiast!!!
        Attached Files

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Bogate w smaku i bardzo zrównoważone jeśli chodzi o proporcje - po prostu klasyka piwa.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #6
            Bardzo dobrze zestrojone instrumenty słodowo-chmielowe, pełna harmonia smaków.
            Pomimo raczej słabego nagazowania (mocno schłodzone - 3 dni w lodówce) piana okazała i bardzo trwała, utrzymująca się do samego końca degustacji, osiadająca na ściankach szklanicy. Kolor taki jak lubię nie za jasny, ładny. Piwo bardzo klarowne - do chwili wlania
            poruszonych drożdży z dna butelki. Bardzo udane piwo, dziękuję za możliwość spróbowania.
            Fajna etykieta z wirtuozami.

            Co prawda koncert powinien trwać minimum godzinę a nie 33 minuty (bączek 0,33) ale i tak pokazali co potrafią Trzej Nestorzy.
            Attached Files
            Last edited by mark33; 14-10-2006, 18:58.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎