Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#45, Scottish Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#45, Scottish Ale

    45 warka Herr Strzelczyka. Rozlewana 17 grudnia 2006.

    blg 12,5
    alk 5,7 %

    Nie wiedziałem czy to piwo już otwierać czy dać mu jeszcze jakiś czas. No ale otworzyłem

    Kolor, jak widać na zdjęciu, ciemnobursztynowy. Piana poszarpany dywanik do samego końca. Piwo niestety lekko kwaskowe ale nie kwasiżur i da się ocenić (piłem już kilka piw z nadRzecznego i pierwszy raz mi się to zdrarzyło) W smaku w stronę wytrawności ze słodowym tłem. Goryczka z początku lekka ale długo zalegająca - cierpka aż miło. Nagazowanie do końca bardzo żywe. Opakowanie jak zawsze kolorowe i pełne informacji.


    Attached Files

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Pierwsze Scottish Ale piłem parę miesięcy temu. Było to już wtedy zacne Ale. Teraz piję drugą, schomikowaną butelkę. I to już jest COŚ. Bardzo przypomina mi Belhaven St. Andrews Ale. Jest podobny taki drewniany posmaczek (a zaznaczam że to BARDZO mi się podoba). Choć zapach jest bardziej neutralny.
    Pina gładziutka (drobniejsza niż widoczna na zdjęciu powyżej), trwała. Nagazowanie prawidłowe.
    Po prostu - mniam
    Last edited by adam16; 11-07-2007, 18:58.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎