Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrobrowar Coder - W.26 Trzy zboża

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hasintus
    Senior
    • 07-2006
    • 850

    Mikrobrowar Coder - W.26 Trzy zboża

    Zapach: świeży, chmielowy, gdzieś w oddali lekko cytrusowy
    Piana duża, śnieżno-biała, początkowo drobnoziarnista potem łączy się w duże bąble, trwała.
    Barwa: jasnożółta, taka od bardzo jasnego lagera, klarowna, lekko opalizująca.
    Smak: typowo pszeniczny, bardzo dobrze zbalansowany, leciuteńko kwaskowe, delikatnie słonawe, zdecydowana nuta goździkowa,gdzieś w tle słodkawy banan, goryczka na odpowiednim poziomie. W smaku bardzo lekkie.
    Wysycenie: bardzo duże, pasuje do gatunku ale utrudnia nalewanie i piwo samo wychodzi z butelki.
    Wg producenta: Ekstrakt 13,2 Blg (jaka dokładność) , alk. 5,4%.

    Butelka była 0,66 l a szkło do degustacji 0,5 l (nie mam większego). W ostatniej nalanej porcji pojawiła się drożdżowa mętność i wyraźna nuta zapachowa drożdży.
    Jest to zdecydowanie najlepsze piwo z Mikrobrowaru Coder jakie mi było dane smakować. W smaku rewelka, jest też to coś co pochodzi od słodu żytniego a czego nie potrafię nazwać.
    To piwo na pewno warto powtórzyć, może tylko warto zmniejszyć troszkę nagazowanie ale tylko troszeczkę. Uciekające piwo utrudnia konsumpcje.
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
    piwo samo wychodzi z butelki.

    Coder, jak ty to robisz, juz czytam trzecią ocenę twojego piwa i wszystkie uciekają.

    Zamiast przesadnie obawiać się zakażenia i natlenienia, popracuj nad tym.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • hasintus
      Senior
      • 07-2006
      • 850

      #3
      Ja bym się nie opierał tylko jednej na opinii, może degustator jest przewrażliwiony .

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja bym się nie opierał tylko jednej na opinii, może degustator jest przewrażliwiony .
        No ale jak otwierasz butelkę i ucieka, to jest to fakt jednoznaczny i niepodważalny.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • coder
          Senior
          • 10-2006
          • 1347

          #5
          Dziękuję za recenzję, sprawiła mi dużo radości. Wiedziałem, że piwo wyszło dobre, ale zawsze miło usłyszeć to jeszcze z ust specjalisty. Pozdrawiam

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎