Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk, warka #63 - Lager nadRzeczny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk, warka #63 - Lager nadRzeczny

    Świetne piwko.Mimo,że nalewałem bardzo ostrożnie to piana mało mi nie wylazła ze szklanki.Ładna gęsta pianka utrzymała się do końca w szklance.Troszkę słabo nagazowane ale bąbelki pracowały cały czas.Smak mocno słodowy ale taki delikatny.Gdzieś tam w głębi wyczuwałem cos wędzonego.Jedyny minus to praktycznie brak zapachu.
    Dzięki za możliwość degustacji.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Świetne piwko.Mimo,że nalewałem bardzo ostrożnie to piana mało mi nie wylazła ze szklanki.Ładna gęsta pianka utrzymała się do końca w szklance.Troszkę słabo nagazowane ale bąbelki pracowały cały czas.Smak mocno słodowy ale taki delikatny.Gdzieś tam w głębi wyczuwałem cos wędzonego.Jedyny minus to praktycznie brak zapachu.
    Dzięki za możliwość degustacji.
    U mnie było nagazowane w sam raz. Zapach jest ale trochę dziwny - drożdże i chmiel z ... piwnicznością w tle (nie umiem chyba lepiej tego określić).
    Piwo w smaku bardzo dobre (jest i słód i chmiel), choć muszę zaznaczyć, że chyba najsłabiej wypadło spośród wszystkich znanych mi piw browary nadRzecznego.
    Ale gdyby takie lagery były do kupienia w sklepie... ech.
    Last edited by adam16; 18-04-2008, 22:33.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎