Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#64, Trippel Nadrzeczny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#64, Trippel Nadrzeczny

    No i znowu wyśmienite piwo.
    Piana spora, trwała i i gęsta, do szkła o pojemności 0,33 musiałem nalewać na raty.
    Zapach intensywny, czuć chmiel słód w tle i ... brzoskwinie, które są także wyraźne w smaku.
    To jest to co tygrysy lubią najbardziej
    A do tego jeszcze świetna etykieta.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Piję zdrowie strzelczyka, bo dziś ma urodziny, triplem z Browaru nadRzecznego. Zawartość ekstraktu 18°blg. Rozlano 10.02.2008. Datę warzenia skonsumowały ślimaki.

    Piana: mega obfita, nie chciała się zmieścić do pokala ani na raz, ani na dwa razy. Drobnopęcherzykowa, sztywna, co zresztą widać na zdjęciu.
    Kolor: tutaj lekkie zaskoczenie, bo jest IMO nieco zbyt ciemne, bursztyn wpadający w miedź, choć trzeba też brać poprawkę na pękate szkło. Bardziej pasowałby do dubbla.
    Wysycenie: wysokie, obawiałem się czy nie będzie chciało opuścić butelki, ale na szczęście nie.
    Zapach: maliny, bardzo wyraźne maliny, zapach rozszedł się po całym pokoju. Po chwili nos się niestety przyzwyczaił i maliny zniknęły. Został zapach etanolu, i lekki aromat porto, a więc pierwsze objawy starzenia, ale w tym stylu jak najbardziej akceptowalne.
    Smak: o ile kolor nie wskazywał na tripla, to smak jak najbardziej, wyraźna goryczka, wytrawne, z posmakiem owocowym, brzoskwinie dominują, lekka kwaskowość przydaje pijalności.
    Opakowanie: kolorowa etykieta, niestety nadgryziona przez ślimacze plemię, więc oszczędzę Wam jej widoku.

    100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam - strzelczyk.
    Tripel bardzo w porządku, poza barwą.
    Attached Files
    blog.kopyra.com

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎