Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#23, Weizen Bock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Browar nadRzeczny, M&M Strzelczyk - warka#23, Weizen Bock

    Jedno z najfajniejszych domowych piw jakie piłem. Ciemnoczerwone, lekko opalizujące. Tłum bąbelków. W zapachu coś pośredniego między Bockiem, a brytyjskim Ale - w tle czuć alkohol. W smaku niespodziewanie delikatne, zrównoważone. Początkowo bardziej słodkie potem czuć goryczkę, pod koniec zaś... brzoskwinie.
    Brawo Strzelczyku.
    Last edited by adam16; 03-09-2005, 22:10.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Tak wygląda etykieta tego piwa:
    Attached Files
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      mnie również przypadł ten zaszczyt spróbowania dość esencjonalnego i rozgrzewającego piwka domowego. no i dużo lepszego od mojego dunkel weizen bocka, mimo niższego balingu.
      kolor: ciemna wiśnia; -5
      zapach: goździki i coś jeszcze, bardzo intensywne; 5
      piana: początek średnia, burzliwa, potem gęsta, trwała na 1 cm-0.5 cm, do samego końca; 4+
      nasycenie: idealne, ma co utrzymać gruby dywanik piany, wyraźnie wyczuwalna w ustach; 5
      smak: uhmm, długo by opowiadać... po prostu pycha; nie nachalna goryczka, średnio kwaskowe z wyraźnym wykończeniem karmelowo-alkoholowym, mocno rozgrzewającym; 5
      opakowanie: akuratny bączek, w sam raz na rozgrzanie w zimny wieczór; etykieta ładna, czytelna; 5
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎