Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Trefl Pils z Van Pura.Zaw alk 4% ekstraktu nie podano.Zakupione w Netto.
    Prosiłbym jednak o dodanie jak również o możliwość dodania piwek z JurandaWypiłem sobie koźlaka i nie mogę go dodać.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      Propozycja nie do odrzucenia

      Ja osobiście dziennika nie prowadzę, ale ciągle widzę, że jakiegoś piwa brakuje, dodać nie można i ogólna rozpacz. Może by utworzyć taką dodatkową kategorię "piwo, którego nie ma w wykazie piw" z możliwością samodzielnego wpisania, co to za piwo? Ja to tak w trosce o "dziennikowiczów piwnych"
      Last edited by Rycho_128; 09-04-2009, 11:20.
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Wtedy każdy wpisywałby jak mu się podoba i byłby bałagan w statystykach, tak jak to jest z piwami zagranicznymi.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          acha, czyli propozycja do odrzucenia. No jak tam chcecie...
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • nikita_banita
            Senior
            • 06-2003
            • 1363

            Perła wypuściła na rynek nowe piwo o nazwie Kowboyskie. Zaobserwowałem puszkę 0,5l zaw. alkoh. 4,5%. Co do ekstraktu to nie pamiętam czy był podany.

            Comment

            • Hermelin
              Junior
              • 04-2009
              • 14

              Co zrobić żeby dodać piwo do dziennika, którego nie ma na liście? Np. Kujawiaka z grupy Żywiec.
              Pivečko pijem a vesele žijem.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hermelin Wyświetlenie odpowiedzi
                Co zrobić żeby dodać piwo do dziennika, którego nie ma na liście? Np. Kujawiaka z grupy Żywiec.
                Jak sam zauważyłeś - z "grupy" Żywiec, więc poszukać w menu browary z tej grupy. W celach edukacyjnych nie podam ci na talerzu browaru
                Dodam tylko, że są 2 możliwości do wyboru, ale nikt nie wie skąd co pochodzi z tej grupy. Najprawdopodobniej będzie to pierwszy alfabetycznie browar.
                Last edited by Pendragon; 11-04-2009, 18:54.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pankracy
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2772

                  Należy skorzystać z wyszukiwarki a wtedy (prawie) wszystko się znajdzie.

                  Kujawiak (Warka)
                  Kujawiak (Elbląg)

                  Teraz tylko musisz dowiedzieć się, z którego browaru GŻ pochodziło twoje piwo.
                  Last edited by Pankracy; 11-04-2009, 18:55.

                  Comment

                  • Hermelin
                    Junior
                    • 04-2009
                    • 14

                    Dzięki, wydaje mi się, że zrozumiałem.
                    Naiwnie szukałem najpierw browaru Kujawiak a potem pod Żywcem.
                    Wierzę Wam na słowo bo oczywiście na stronie "GŻ" niczego dowiedzieć się nie zdołałem.
                    Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość - jestem tu młody stażem.
                    Pivečko pijem a vesele žijem.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hermelin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dzięki, wydaje mi się, że zrozumiałem.
                      Naiwnie szukałem najpierw browaru Kujawiak
                      Browar Kujawiak został zamknięty jakieś 2 lata temu, a teraz jest/będzie lada dzień wyburzany.
                      Znajdziesz go w dziale "browary nieczynne".
                      Last edited by Pendragon; 11-04-2009, 19:21.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2772

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Browar Kujawiak został zamknięty jakieś 2 lata temu, a teraz jest/będzie lada dzień wyburzany.
                        Znajdziesz go w dziale "browary nieczynne".
                        Wyburzony w tym roku. Jakieś osiedle mieszkaniowe mają tam budować.

                        Wyburzanie Kujawiaka w lutym 2009 roku

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          W Dzienniku piwnym brak moim zdaniem do wyboru Okocimia Pszenicznego - skoro nikt jeszcze nie doszedł gdzie jest warzone a występuje pod marką Okocim powinno tam sie znaleźć i byc traktowane jak piwo polskie imho. Nie chce to rozwijać kolejnej dyskusji, bardziej techniczna kwestia niż 'światopoglądowa' - do osądu ARTa

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                            skoro nikt jeszcze nie doszedł gdzie jest warzone a występuje pod marką Okocim powinno tam sie znaleźć i byc traktowane jak piwo polskie imho.
                            Akurat w tym przypadku to co jest pewne, to fakt, że tego piwa w Polsce się nie produkuje, a jedynie rozlewa.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Myślę, że Mazura z Kormorana można już śmiało przemianować na Świeże. O ile przez jakiś czas na krawatce widniał napis Mazur z dorobioną literą Y (Mazury), tak teraz widnieje na niej logo z kormoranem i malutkim napisem na obwodzie Warmia Mazury. Najbardziej wyeksponowana jest nazwa ŚWIEŻE i chyba tak powinniśmy to piwo teraz nazywać. Jakiś nieobeznany piwosz może zgłaszać brak tego piwa w bazie, bo nijak nie domyśli się, że chodzi o piwo widniejące u nas jako Mazur.
                              Last edited by Pendragon; 15-04-2009, 21:19.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • nynek
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 274

                                Krajan Miodowe Ciemne:

                                ekstrakt 14,0%
                                alk. 6,0%

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎