Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Kupiłem, wypiłem i... nie mam gdzie wpisać
    Proszę o dodanie piwek które zgłaszał kiedyś Kruger nr1:
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
    W czeskim Tesco kupiłem 3 puszki, wszystkie opisane jako : VYROBENO V POLSKU . Jaki browar to produkuje?
    Tutaj adres dyskusji ze zdjęciami : http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=80874
    Wszelkie znaki wskazuja że pochodzą z Van Pura :
    Tesco Strong Lager a.7% e. b.d.
    Tesco Alcohol Free a.0,5% e.b.d.
    Jednocześnie proszę (tak dla utrzymania porządku ) o dodanie przy nazwie tego piwa słowa "Tesco"
    Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Proszę o dodanie
      Jabłonowo, Rysy, Piwo Mocne Premium Eksportowe, alk 7,2%, bez zaw. ekstraktu
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Proszę o dodanie
        Jabłonowo, Rysy, Piwo Mocne Premium Eksportowe, alk 7,2%, bez zaw. ekstraktu
        Jest już dodane...pod Tarczynem.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          kurcze, a na kontrze jak wół pisze Jabłonowo.....
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • wrojtek
            PiwBiz
            • 11-2005
            • 377

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            kurcze, a na kontrze jak wół pisze Jabłonowo.....
            Na kontrze jest napisane, że rozlano w Jabłonowie ale gdzie uwarzono...w Tarczynie na to wygląda

            Comment

            • strappado
              Senior
              • 08-2007
              • 111

              na kiermaszu swiatecznym w poznanskim Tesco na Opienskiego wypatrzylem takie piwo:
              Miodowe Piwo Mazowieckie niepasteryzowane alk. 5,5%
              producent: Pasieka "Pachniczówka" 07-110 Grębków ul. Polna 2
              http://pokazywarka.pl/t47c2v/

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
                na kiermaszu swiatecznym w poznanskim Tesco na Opienskiego wypatrzylem takie piwo:
                Miodowe Piwo Mazowieckie niepasteryzowane alk. 5,5%
                producent: Pasieka "Pachniczówka" 07-110 Grębków ul. Polna 2
                To nie jest piwo, ale "piwo". Szczegóły tutaj.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • wojtazz
                  Member
                  • 04-2003
                  • 47

                  Krajan - miodowe ciemne

                  W Szczecinie, w lokalu Petit Paris przy ulicy Wojciecha pojawiło się piwo "Miodowe Ciemne" z browaru Krajan. Jak stwierdził barman piwo jest robione tylko dla tej knajpki. Kufelek kosztuje 5zł, ale chyba 0,4l. Nie było na nim podziałki... Ulotki informują, że do każdego dzbanka butelka 0,5l gratis na wynos. W smaku takie sobie, ale przy ciepłym dniu dość dobrze orzeźwiło

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    To ci kitu nawciskał, piwo jest dostępne i w innych miejscach w kraju, jak np. w gdańskiej Degustatorni.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • unkel
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 244

                      Ciemne miodowe z KRAJANA? Pierwsze słyszę. Nawet w bazie tego piwa nie ma.

                      Comment

                      • wrojtek
                        PiwBiz
                        • 11-2005
                        • 377

                        Nowe piwo z Lublina Kowboyskie Na razie widziałem tylko w konserwie

                        Comment

                        • wojtazz
                          Member
                          • 04-2003
                          • 47

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          To ci kitu nawciskał, piwo jest dostępne i w innych miejscach w kraju, jak np. w gdańskiej Degustatorni.
                          No coś mi się to podejrzane wydawało, że dla tak małego lokalu by coś spejelnie robili, ale dlaczego nie ma go w bazie?

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23807

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtazz Wyświetlenie odpowiedzi
                            ale dlaczego nie ma go w bazie?
                            Ano właśnie Pendi, dlaczego
                            Last edited by ART; 08-04-2009, 17:47.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Ja tylko słyszałem relację, na oczy tego piwa nie widziałem.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • slavi77
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 156

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                To ci kitu nawciskał, piwo jest dostępne i w innych miejscach w kraju, jak np. w gdańskiej Degustatorni.
                                W gdyńskiej też jest dostępne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎