Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    I te 4 piwa były na kijach czy mieli coś jeszcze? I napisz coś o tym Eire, bo pierwsze słysze że coś takiego mieli wproiwadzić.

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      Nie wiem na ile to mozliwe, ale zdaniem obsługi to Eire było jasne górnej fermentacji i wyglądało tak jak poniżej, zatem nie ma ono nic wspólnego z Eire czarnkowskim.
      Attached Files
      Last edited by wrednyhawran; 12-06-2011, 11:49.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Dobra już wiem, dotąd serwowali je jako "ale", pisałem o tym piwie w odpowiednim wątku.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13951

          Bardzo ciekawy przykład piwa irlandzkiego
          Jeśli wpisali to do menu, to znaczy się podpisują pod tym - zadowoli mnie fotka takiego menu, bo wiem że oświadczenia browaru i tak się nie doczekam.
          Póki co strona www, która też byłaby dowodem, milczy na temat nowych piw.
          Co chwilę jakieś inne piwa, mimo bardzo kłopotliwej (w sensie przepustowości) instalacji.
          "Na gębę" to ja im nie ufam, zbyt dużo niejasności.
          Last edited by Pendragon; 12-06-2011, 12:16.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            W menu w zeszłym tygodniu był ciągle pils, weizen i koźlak. Oferta mocno ewolułuje i nie ma odzwierciedlenia na papierze. Troche dziko, bo idąc na piwo do lokalu co tydzień dostaje się co innego do wyboru. Z mojej strony mogę poiwedzieć że wolałbym lepszą informację ze strony właścicieli: mają facebook, stronę interentową wiec mogliby na bieżąco uaktualniać co można akurat otrzymać.

            Zmiana nazwy piwa po 2 tygodniach też dziwi ale to pewnie ze względu na jego nieszablonowosć i fakt że pierwsza nazwa też była mało trafiona. Jak już pisałem w odpoiwednim wątku - z zawiązanymi oczyma powiedziałbym że to treściwszy weizen.

            Wrednyhawran, a pils i weizen są na kijach bo chciałęm się jutro przejsć?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13951

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              Z mojej strony mogę poiwedzieć że wolałbym lepszą informację ze strony właścicieli: mają facebook, stronę interentową
              Są też na browar.biz-ie...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                Wrednyhawran, a pils i weizen są na kijach bo chciałęm się jutro przejsć?
                Pils jest, Weizena nie ma, ale mają zrobić.

                W karcie jest (z tego co pamiętam, a pamiętam chyba dobrze): Pils, Weizen, Koźlak i właśnie Ale, plus piwa miodowe - jasne i ciemne.
                O eire nic nie ma, kelner się jednak zarzekał, że to eire (co mnie mocno dziwiło bo myślałem że eire to ciemne irlandzkie, a w smaku i wyglądzie raczej przypominało ale). - Nie wiem, nie miałem czasu ani głowy zeby drążyć ten temat.

                Obecnie na kijach mają Pilsa, Ciemne miodowe, Ciemne(cokolwiek by to było- trochę jakby koźlakiem smakowało, ale kelner nazwał to po prostu ciemnym) oraz Eire/Ale.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Dzięki za info. Po wyglądzie widzę że to "ale" a jak smakowało? Jak bananowo-goździkowo to na pewno to samo piwo. Z ciemnym też są jaja, tzn pod tą nazwą były już serwowane co najmniej dwie różne warki piwa o odmiennym charakterze.

                  Są też na browar.biz-ie...
                  No to już w ogóle do czegoś zobowiązuje Nie wiem, może ja to źle interpretuję, ale po co strona internetowa i facebook skoro info o aktualnie serowanych piwach jest wszędzie nieaktualna a dowiedzenie się czegokolwiek - niemożliwe. Chyba po to się zakłada strony/profile żeby właśnie komunikacja była należyta... Sytuacja w browarze wygląda tak: podchodzi co chwilę ktoś do baru i mówi "poproszę pilsa - nie ma jest za to ciemne i miodowe, poproszę koźlaka - będzie za kilka miesięcy, poprosze ciemne miodowe - dziś jest tylko pils i ale". Mnie osobiście ta ruletka drażni.

                  Comment

                  • wrednyhawran
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1784

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzięki za info. Po wyglądzie widzę że to "ale" a jak smakowało? Jak bananowo-goździkowo to na pewno to samo piwo. Z ciemnym też są jaja, tzn pod tą nazwą były już serwowane co najmniej dwie różne warki piwa o odmiennym charakterze.

                    Na tyle bananowo i goździkowo i kwaskowo, że na początku byłem przekonany, że to pszenica

                    Faktycznie bałagan jest spory, a i obsługa pozostawia wiele do życzenie (to tak na marginesie) Samo piwko oceniam jednak jako bardzo smaczne.
                    Last edited by wrednyhawran; 12-06-2011, 15:59.
                    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                    Małe Piwko Blog
                    Małe Piwko Blog na facebooku
                    Domowy Browar Demon

                    Comment

                    • Kwadri
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1216

                      Proszę o dodanie:

                      Gościszewo, Bearnard z kniei, Alk. 6%

                      Pinta:
                      70/- Szylingów; Ekstrakt 9%, Alk. 3,2%
                      Odsiecz Wiedeńska; Ekstrakt 13,1%, Alk. 4,9%
                      Pierwsza Pomoc; Ekstrakt 10,5%, Alk. 4,2%
                      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                      Comment

                      • WojtekW
                        Member
                        • 03-2011
                        • 73

                        Zgłaszam Forteczne warzone przez browar Zodiak dla Świat Piw Przemyśl. Piwo jasne pełne niepasteryzowane, alk. 6.2%, ekstraktu nie podano.
                        Last edited by WojtekW; 18-06-2011, 07:15.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23809

                          Zielona Góra - Haust, Wit - nie znam parametrów.
                          Last edited by ART; 20-06-2011, 21:08.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czyli Fortuna i Czarnków?
                            Sorry, ale tych piw nie dodam, chyba że dostanę oświadczenie browaru na piśmie, że to ich własne wyroby
                            Chyba trochę przesadzasz! Słowo forumowicza mniej warte niż wpis do menu?
                            Szymbark dodałeś to również te powinieneś dodać.
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zielona Góra - Haust, Wit - nie znam parametrów.
                              Było na giełdzie w Żywcu w piątek? Jakiegoś Hausta piłem i za cholerę nie mogę dojść jakiego. Nawet notesik prawdy nie mówi

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23809

                                Było. Z dużą dawką kolendry. Całkiem fajne zresztą.
                                Last edited by ART; 21-06-2011, 18:17.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎