Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Garage
    Junior
    • 09-2005
    • 2

    Browar Jabłonowo

    Witam w dzienniku nie ma piwa Banan Beer z browaru jabłonowo.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Garage
      Witam w dzienniku nie ma piwa Banan Beer z browaru jabłonowo.

      Jest jak najbardziej tylko pod polską nazwą. A jak już coś to banana ,a nie banan.

      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

      Comment

      • centon
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 03-2004
        • 575

        witam
        chcąc wpisać piwo do dziennika stwierdziłem ,że w Czarnkowie brak drugiej wersji mocniejszej piwka Eire.
        nabyłem metodą kupna na giełdzie "Erie Ciemne Naturalne alk.7,0%"
        w dzienniku jest tylko werja 6,2%
        można by dodać
        pozdrawiam
        Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
        Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


        https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
          Excellent jest tutaj http://www.browar.biz/piwo.php?id=93 tylko ktoś pierwotnie podał nazwę skruconą. Nazwę tylko trzeba uaupełnić. "c' w nazwie zgubiłeś
          Ale to jest zwykłe mocne, takie jak z pipy ostatnio piliśmy a mi chodzi o to butelkowe - to nie to samo chyba

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • boku
            Senior
            • 09-2002
            • 444

            Imielin, GKS KATOWICE BIER

            Widzę, że jest już fotka tej puszki, ale nie widzę samego piwa. Piwo jasne 8,1 % wagowych, alkohol 4,7 % objętościowych. wit. C, pasteryzowane.

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
              Widzę, że jest już fotka tej puszki, ale nie widzę samego piwa. Piwo jasne 8,1 % wagowych, alkohol 4,7 % objętościowych. wit. C, pasteryzowane.
              Moim skromnym zdaniem, GKS to Imielin Jasne wrzucone do nowego wzoru puszki (potwierdzałyby to identyczne parametry). A więc trudno GKS nazwać nowym piwem...
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • boku
                Senior
                • 09-2002
                • 444

                Iommi ma prawdopodobnie rację. Tu zamieszczę tylko taką dygresję. Kiedyś w samochodzie Polonez był montowany silnik angielski. Pomimo tego nie traktowano tego wyrobu jako angielskiego, a tylko podrasowany polski. Niech ART rozstrzygnie czy to jest to samo piwo czy inne. Założę się, że 95% kupujących będzie święcie wierzyło, że kupuje inne piwo.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  nie mnie tu rozstrzygać pewnie jest to to samo piwo, tak czy owak zasili bazę.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    Zakupiłem dzisiaj w "Albercie" piwo Euro Shopper w butelce zwrotnej - było o nim wspominane wcześniej. alk. 4,7% ekst. nie podano . Wyprodukowano przez "SULIMAR" Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski we współpracy z AHOLD Czech Republic.

                    Przy okazji zastanawiam sie czy Kiper wstydzi się tego piwa , bo nie uzywa nigdzie swej powszechnie znanej nazwy ?

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                      Zakupiłem dzisiaj w "Albercie" piwo Euro Shopper w butelce zwrotnej - było o nim wspominane wcześniej. alk. 4,7% ekst. nie podano . Wyprodukowano przez "SULIMAR" Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski we współpracy z AHOLD Czech Republic.

                      Przy okazji zastanawiam sie czy Kiper wstydzi się tego piwa , bo nie uzywa nigdzie swej powszechnie znanej nazwy ?
                      Proponuję najpierw popatrzeć czy piwa rzeczywiście nie ma w bazie danych...
                      Zapraszam tutaj.

                      Comment

                      • remfire
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1334

                        Kilka postów wcześniej padła prośba o sprawdzenie kto produkuje to piwo , a skoro ktoś prosi to staram sie w miarę możliwości pomagać. Jeśli jednak jest to tylko zaśmiecanie forum to serdecznie przepraszam.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                          Kilka postów wcześniej padła prośba o sprawdzenie kto produkuje to piwo , a skoro ktoś prosi to staram sie w miarę możliwości pomagać. Jeśli jednak jest to tylko zaśmiecanie forum to serdecznie przepraszam.
                          nie jest to zaśmiecanie - sam prosiłem o info
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            A to przepraszam, nie wychwyciłem związku z wcześniejszym tokiem dyskusji i myślałem że to zgłoszenie nowego piwa.

                            Comment

                            • remfire
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1334

                              Jeśli nie zaśmiecam to dodam cos jeszcze
                              Van Pur robi jeszcze trzeciego Kramera. Oprócz Mild , Strong jest jeszcze Premium . alk.4,7% ekst. nie podano.
                              Wszystkie Kramery produkowane oczywiście dla sieci EKO

                              Comment

                              • rozen35
                                Junior
                                • 01-2006
                                • 1

                                Faustus

                                Witam

                                W dzienniku piwnym zauwazylem dzisiaj brak piwa Faustus produkowanego przez browar Jyrand.

                                Pozdrawiam
                                rozen35

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎