Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • giudice
    Gość
    • 07-2005
    • 231

    W wyszukiwarce nie znalazłem, więc podaję:
    Browar Staropolski
    PORTOS
    piwo ciemne mocne
    opakowanie - bączek 0,33
    zaw. alk. 7 %
    ekstraktu nie podano
    Zakupione w radomskim Dionizosie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika giudice
      W wyszukiwarce nie znalazłem, więc podaję:
      Browar Staropolski
      PORTOS
      piwo ciemne mocne
      opakowanie - bączek 0,33
      zaw. alk. 7 %
      ekstraktu nie podano
      Zakupione w radomskim Dionizosie
      możesz podać datę przydatności do spożycia owego Portosa? pozwoli mi ustalić pi razy drzwi kiedy pojawiło się na rynku Swoją drogą bardzo wlepna nazwa.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • giudice
        Gość
        • 07-2005
        • 231

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        możesz podać datę przydatności do spożycia owego Portosa? pozwoli mi ustalić pi razy drzwi kiedy pojawiło się na rynku Swoją drogą bardzo wlepna nazwa.

        Data przydatności to 11.03.07.
        Zakupione ponad tydzień temu, z informacji uzyskanych w sklepie wynika, że to najnowszy produkt browaru, będący w ofercie od niedawna. Co do szczegółów, mogę się dowiedzieć.

        Comment

        • nek
          Member
          • 03-2006
          • 43

          Chciałem poinformować ze jest takie nowe piwo z Namysłówa ,nazywa sie basztowe 9%.Piwo jest osziwo dobre i fajnie było by to przedyskutować na forum.Pozdrawiam

          Comment

          • nek
            Member
            • 03-2006
            • 43

            Art morze zauważy basztowe 9%.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
              Art morze zauważy basztowe 9%.
              Pewnie już zauważył, bo kilka postów wcześniej pisał o tym piwie Sokół83.

              Comment

              • Raigel
                Junior
                • 08-2005
                • 2

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                Podobno w tym miesiącu miało już być w sprzedaży. Poznańska hurtownia jednak w ostatniej dostawie jeszcze go nie miała.
                Do sprzedaży trafiły nowe etykiety i piwa 15 listopada.
                Powinny być już w sklepach - choc pewnie część sklepów będzie jeszcze wyprzedawać piwo ze starymi etykietami.

                Comment

                • Aldach
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1269

                  Relakspol Green`s Beer Mocne. Nie znam żadnych parametrów tego piwa, piłem je jedynie z beczki - do galerii wstawiłem ozdobę nalewaka. O tym, że jest to piwo z Relakspola dowiedziałem się od barmanki. Może ktoś wie coś więcej na temat tego piwa.

                  Comment

                  • nek
                    Member
                    • 03-2006
                    • 43

                    Chodzi mi o puszke basztowego.

                    Comment

                    • pezet
                      Improwizator
                      • 03-2006
                      • 481

                      Browar Frortuna, Czerwony Smok, alk. 6,2% obj., ekstrakt 12,7% wag., butelka 0,5l.
                      Info z kontry: Piwo ciemne pełne. Skład: Słody jęczmienne (pilzneński, karmelowe), chmiel odmian goryczkowych. Pasteryzowane.
                      Info ze sklepów: Butelki na wystawie maja przyklejona karteczkę, że to piwo powstało na podstawie receptury Pelikana z Browaru z Niechanowa. Cena 1,39 (za tyle kupiłem)! To jest promocja, a cena wzrośnie do 2,50-2,80.
                      Jeszcze nie piłem!
                      Attached Files
                      Last edited by pezet; 24-11-2006, 11:39.
                      „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                      Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                      Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • pezet
                        Improwizator
                        • 03-2006
                        • 481

                        Dodam jeszczę datę przydatności do spożycia Czerwonego Smoka 2007-05-15.
                        Pozwoli to Artowi ustalić pi razy drzwi datę pojawienia się tego piwa na rynku
                        „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                        Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                        Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          Art chyba właśnie dokonuje aktualizacji bazy piw , więc pozwolę sobie coś zasugerować.
                          Skoro w bazie Namysłowa mamy nazwy : Plum Beer i Imbir Beer to może do Maliny i Cafe należałoby dodać też owo Beer ? To przecież właściwie jedna rodzina i może warto podkreślić pokrewieństwo
                          Sugestia do rozpatrzenia przez Admina.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                            Już 2 razy pisałem o sytuacji z Jabłonowem Mocnym w Zmianie parametrów: http://www.browar.biz/forum/showpost...1&postcount=21 i http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=276, teraz wersję mocniejszą Mocnego zgłaszam jako nowe piwo:
                            Jabłonowo, Mocne
                            Ekstrakt – 14,1
                            Alkohol – 8,1
                            Data ważności – 2007 luty
                            Tu etykieta pod jaką od lat występuje (z malutkimi retuszami): http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=28492
                            Gotowa ocena czeka już od dawna.
                            zbyt zagmatwane to dla mnie, co piszesz. nie będę łączył "piw" które mają odpowiednio 12,x BLG i 14,x BLG bo to są zbyt duże różnice. 14tkę proszę oceniać pod http://www.browar.biz/piwo.php?id=1182 - drobne wahania parametrów są tu jak najbardziej do zaakceptowania.

                            jestem rozmemłany po weekendzie, więc MarcinKu proszę wybacz jeśli nie potrafię Twego opisu odpowiednio zanalizować
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              reszta piwek dodana, dziękuje za cierpliwość. jeśli coś przeoczyłem - proszę o informację.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • kołacz
                                Junior
                                • 11-2006
                                • 1

                                brak piwa

                                nie moge wpisac zywca i tatre w poim dzienniku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎