Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    dzieki wielkie!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • mste
      Gość
      • 01-2005
      • 152

      Tak tu wszyscy dodają nowe piwka, a co z tymi których już się nie produkuje ?
      Może by tak jakoś oznaczyć te wycofane z produkcji żeby było wiadomo , że ich jużsię nie produkuje. Oczywiście chodzi mi o listę piw podawaną przy danym browarze.
      Co Ty no to drogi Arcie?

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        Nie jestem pewien czy serwer wytrzyma jeszcze jedną listę , ale Art to już pewnikiem pęknie

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          nie chcę się chwalić ale właśnie pracuje nad tym może na razie nie nad listą a nad oznaczeniem piw których sie już nie warzy. przygotowanie listy piw do plebiscytu trochę na to wpłynęło, bo musiałem przeczesać całą listę piw i sprawdzić co jest a co nie jest warzone.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • mste
            Gość
            • 01-2005
            • 152

            No to czekamy na wyniki; zapewnie całkiem sporo już nie warzonych będzie.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              z listy aktualnie warzonych piw wyszczególnionych w Browarze do skreślenia jest ok 140 marek. pisze marek bo niektóre piwa funkcjponują nadal pod zmienioną nazwą. nie liczę też piwek które bezpowrotnie odeszły wraz zamknięciem browarów które je warzyły
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • mste
                Gość
                • 01-2005
                • 152

                Proponuję dopisać nowe piwko warzone przez Browary Łódzkie dla PW Bomark.

                EUROGOLD STRONG

                alk. do 6,8 % obj. ; 13,6 % wag.

                Widziałem tylko w litrowych Pet-ach.
                Ceny niestety nie pamiętam.

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Nowe piwo z browaru Namysłów - "Kozackie" w wersji Jasne i Mocne. Jak będę znał szczegóły odnośnie ekstraktu i alkoholu podam.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • mste
                    Gość
                    • 01-2005
                    • 152

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                    Nowe piwo z browaru Namysłów - "Kozackie" w wersji Jasne i Mocne. Jak będę znał szczegóły odnośnie ekstraktu i alkoholu podam.

                    Zakupiłem właśnie "Kozackie Mocne", a więc

                    alk6,8 % obj. ; 13,1 % wag.

                    Etykieta strasznie tandetna a zawartość dopiero będę próbował.

                    Comment

                    • mste
                      Gość
                      • 01-2005
                      • 152

                      Nowe piwo najprawdopodobniej warzone przez Stanley-a dla Piwomar z Łasku :

                      Klubowe Extra Mocne

                      alk. do 7,8 % obj. ; 14,1 % wag.

                      Rozlewane do butelek typu granat i euro.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mste
                        Nowe piwo najprawdopodobniej warzone przez Stanley-a dla Piwomar z Łasku :
                        Czyżby w Chojnowie coś drgnęło w kierunku wznowienia warzenia piwa?

                        Comment

                        • mste
                          Gość
                          • 01-2005
                          • 152

                          Trudno powiedzieć, na etykiecie są tylko dane firmy z Łasku.
                          Informację że to Stanley podał mi sprzedawca; być może sugerował się wcześniej warzonym przez Stanley Klubowym Premium?
                          W poniedziałek postaram dowiedzieć się czegoś więcej.

                          Comment

                          • mste
                            Gość
                            • 01-2005
                            • 152

                            Proponuję dodać do asortymentu Browarów Łódzkich piwo warzone dla Leader Price :

                            1410 STRONG

                            alk. 7,1 % obj. ; 15,1 % wag.

                            Zakupione w butelce bezzwrotnej typu "van pur", dostępne także w konserwach.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Dzisiaj przeglądając informacje na temat browaru Gościszewo zauważyłem, że brakuje na liście piw tegoż browaru piwa o nazwie "PILS". Jest ono dostępne jedynie w beczce w rewelacyjnej cenie 2zł za pół litra. Oczywiście jest niepasteryzowane. Jeśli wierzyć etykiecie naklejonej na beczce piwo ma zawartość alkoholu do 5,6% (Rycerz butelkowy ma 6,2%) a ekstraktu ma 12,5Blg. „Pils” znacząco różni się od „Rycerza” posiada bardziej słomkowy kolor i delikatniejszy smak. Niestety ma ten sam mankament. Po nalaniu do kufla piana szybko opada.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                ok, pouzupełniane, czekam jeszcze na info o Klubowym czy na pewno jest z Chojnowa. Przydałyby się też dane alk/ekstr Kozackiego Jasnego, choć to pewnie klon Grunbacha.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎