Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nazwy Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Nazwy Piwa

    W celu latwiejszego przegladu omawianych piw proponuje zniesc wszystkie tematy typu NA STOLE a pozostawic tylko konkretna nazwe piwa.
    W przeciwnym razie maga sie tematy dublowac jak top jest miedzy innymi z Erdingerem
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    Zapomnialem dodac ze chodzi mi o piwa zagraniczne bo w Polskich juz jest porzadek
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale wszelkie posty zaczynające się od: "na stole" itd itp są z czasów początku serwisu Browar.pl Teraz nikt takiej nomenklatury nie stosuje więc Twoja prośba jest jakby nieaktualna.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        napisałem to co prawda komuś na PW, ale...

        mam gorącą prośbę o tworzenie tematów w dziale piwo - konkretnie wedle takie oto konwecji:

        Nazwa browaru, Nazwa piwa

        pomiędzy nazwą browaru a nazwą piwa stawiaj proszę tylko przecinek i spację. bardzo mi to ułatwi życie, bo nie będę musiał tematów poprawiać za każdym razem we własnym zakresie

        może jeszcze uprzedzając pytania:

        1) Po co tak tworzyć tematy?
        odp.: bo wtedy piwa moga być m.in. sensownie sortowane (przy 20 piwach w danym dziale nie ma oczywiście na pierwszy rzut oka żadnych problemów, ale gdy piw jest 200 - zaczynają się schody)

        2) Ale przecież w Piwo-Konkretnie są tematy, które nie są stworzone wedle wspomnianej konwecji?
        Odp.: bo nie zdążyłem do tej pory wszystkiego poprawić i tematy te zazwyczaj pochodzą jeszcze z tych czasów kiedy piw opisanych na forum było niewiele i nazewnictwo tematów nie było na tyle istotne
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎